IT Projektový Manažer – Quality Assurance

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav
plný úvazek
Termín nástupu
1.5.2021
Mzdové podmínky (brutto)
60 000 - 100 000 Kč/měsíc60 000 - 100 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší náplní práce?::
* Příprava návrhu metodiky a následná realizace Quality Assurance u vybraných oblastí.
* Identifikace „quick wins“ oblastí pro rychlé zavedení v rámci Quality Assurance.
* Součinnost při analýze aktuálního stavu kvality v oblasti IT.
* Definice způsobu měření jednotlivých oblastí.* Definice metrik a jejich nastavení.
* Provádění kontrol plnění daných metrik.
* Analýza zjištěných problémů v rámci Quality Managementu,
* Návrh opatření pro řešení daných problémů a následná jejich kontrola.
* Příprava reportů o aktuálním stavu Quality Managementu na projektech.
* Rozvoj procesní QA z pohledu ISO norem a Frameworků pro zvyšování kvality IT, jmenovitě CMMI a Cobit.
* Rozvoj norem musí být v rámci aktivit uveden do souladu s koncernovými metodikami VW.
* Zavedení kvalitativních milníků dotýkajících se životního cyklu IT projektů v oblasti automotive.
* Exekutiva produktové kvality z pohledu definice systémové podpory a pilotního náběhu dané služby. Během pilotního zavedení bude vyžadováno zaškolení zaměstnanců ŠA, kteří mají cílově spravovat produktovou kvalitu.
* Zajištění auditů projektového řízení procesní i produktové QA.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co nabízíme my Vám?::
* Možná forma spolupráce na HPP i externě (OSVČ).
* Zajímavé finanční ohodnocení dle míry seniority.
* Mobilní telefon a notebook.
* Týden dovolené navíc.
* Případnou pomoc se zajištěním bydlení v regionu Mladoboleslavska.
* Možnost služebního automobilu.
* Využití rekreačního zařízení v Harrachově.
* Volné vstupy do posilovny v Mladé Boleslavi.
* Profesní rozvoj.
* Příspěvek na stravování (stravenkový paušál).
* Bezplatné očkování.
* Výhodné telefonní tarify společnosti T-Mobile.
* Jazykové kurzy, školení a možnost dalšího vzdělávání.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
V případě zájmu o nabízenou pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis a my se Vám ozveme co nejdříve nazpět!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co byste měli mít? ::
* Zkušenosti s poskytováním podpory při rozvoji Quality Assurance ICT řešení pro automotive.
* Zkušenosti s mezinárodními projekty, znalost principů IT-PEP, ITIL, PRINCE 2, IBM RUP, SCRUM, CMMI a COBIT.
* Zkušenosti s projektovým řízením dle ISO 20000 a ISO 10006.
* Komunikační a prezentační dovednosti.
* AJ min. B2.
* Proaktivní přístup.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4057833  Dátum zverejnenia: 7.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 60 000 Kč/měsíc