Vedoucí strojní zámečník / nástrojář svařovacích linek

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Středočeský kraj (Práce vyžaduje cestování)
Druh pracovního poměru
plný úvazek, živnost
Termín nástupu
Dle domluvy
Mzdové podmínky (brutto)
Od 55 000 Kč/měsíc55000 - 85000 Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude náplní Vaší práce?::
* Odpovědnost za dokončení a úspěšné předání díla, tj. veškeré nástrojařské úkony týkající se přípravy pro strojní obrábění a samotné montáže zařízení pro svařovací linky.
* Vedení a zaučení juniorních kolegů v pracovním týmu.
* Plánování potřeby brusiva, nářadí, techniky a pracovních pomůcek pro realizační tým (cca 3-4 zaměstnanci).
* Montáž pneukomponentů na průmyslových svařovacích zařízení dle PNEU plánů.
* Demontáž vyřazených zařízení a případná následná obnova.
* Montáž svařovacích přípravků, greiferů, lemovek a ostatních zařízení svařovacích linek dle výkresů a 3D modelů.
* Provádění funkčních zkoušek strojů a zařízení.
* Provádění korekcí a úprav ve svařovacích přípravcích.
* Vývoj a výroba nového nebo provizorního nářadí.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co Vám nabízíme?::
* Účast na zajímavých projektech a práci s nejmodernějšími technologiemi svařování.
* Možná forma spolupráce na HPP i externě (OSVČ).
* Finanční ohodnocení 55 - 85.000 Kč/měsíc, dle praxe a zkušeností.
* Případnou pomoc se zajištěním bydlení v regionu Mladoboleslavska
* 5 dnů doplňkové dovolené navíc.
* Zvýhodněné ceny ve vlastním rekreačním zařízení v Harrachově.
* Volný vstup do fitness centra v Mladé Boleslavi.
* Bezplatné očkování.
* Jazykové kurzy, školení a možnost dalšího vzdělávání.
* Příspěvek na stravování (stravenkový paušál).
* Mobilní telefon + možnost zvýhodněných tarifů T-Mobile pro celou rodinu.
* Možnost služebního automobilu.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
V případě zájmu o nabízenou pozici nám zašlete Váš strukturovaný životopis a my se Vám ozveme co nejdříve nazpět!
Není tato nabídka přímo pro Vás? Nevadí, obsazujeme i jiné pracovní pozice, které najdete na:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co požadujeme?::
* SŠ/SOU vzdělání technického směru.
* Svářečský průkaz a praxe (TIG nebo CO, invertory).
* Znalost čtení technické dokumentace
* Znalost měření montovaných zařízení, nastavování dle měřáku, římsování.
* Znalost měřidel a způsobů měření v rozměru 3D (tolerance ve 0,05 mm, odchylky tvaru, plochy, povrchu a polohy), znalost prohlížení 3D modelů (prohlížeč DMU, JT2GO).
* Znalost čtení dokumentace pro montáže pneukomponentů – (PNEU plány)
* Znalost srážení hran jednotlivých pozic, chránění pozic před lakováním, popisování pozic.
* Znalost svařovacího nářadí a svařovacích linek
* Schopnost provádět korekce a úpravy ve svařovacích přípravcích.
* Zkušenost s vývojem a výrobou nového (nebo provizorního – zkouškového) nářadí
* Vysoké nároky na profesní odbornost a kvalitu – (znalost přesnosti otvorů, stružení, závity, zalešťování, popisování)
* Min. 2 – 4 roky zkušeností v samostatném poskytování služeb při výrobě a montážích svařovacího nářadí pro svařovací linky.
* Samostatnost, spolehlivost a zodpovědnost.
* Znalost AJ nebo NJ B2 výhodou.
* Ochotu cestovat v ČR a nárazově pracovat i v nepřetržitém pracovním provozu.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4063323  Dátum zverejnenia: 16.4.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 55 000 Kč/měsíc