Programátor v jazyce C#, Praha

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Kodaňská 1441/46, Praha 10-Vršovice, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
hned

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce::
• Návrh a implementace aplikací, služeb a rozhraní formou agilních projektů.
• Dokumentace a testování softwarových modulů dle pravidel pro řízení kvality definovaných zákazníkem.
• Kontakt s týmy zákazníka, reportování, vzdělávání se.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Požadujeme::
• Vzdělání v oblasti IT na úrovni bakaláře či obdobné znalosti.
• Zkušenost s programováním v C#, .NET, .NET Core a zkušenost s práce s verzovacími systémy, např. Git.
• Zkušenost s webovskými technologiemi jako ASP.Net, Angular, Java Script, HTML5/CSS.
• Alespoň základní přehled o mikroslužbách, REST-APIs, cloud computing a DevOps.
• Očekáváme samostanou práci na zadaných úkolech.
• Pracovním jazykem v týmu je angličtina, němčina se také případně využije.

Informace o náboru

Jak nás kontaktovat::
V případě zájmu nám zašlete svůj životopis v angličtině kliknutím na tlačítko odpovědět.
Těšíme se na setkání s Vámi.

Požadavky na zaměstnance

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Nabízíme::
• Práci na plný úvazek, zaměstnanecký poměr.
• Práci na zajímavých projektech v agilních mezinárodních týmech.
• Práce v kanceláři v Praze, popřípadě částečně možný i homeoffice.
• Pružná pracovní doba.
• Notebook.
• Zaškolení, pravidelná školení či účast na konferencích dle zájmu.
• Různé finanční a nefinanční benefity dle dohody.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4076914  Dátum zverejnenia: 7.5.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja.