Kuchař/ka do krásné moderní kavárny - 120 Kč/hod čistého

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Na Radouči 1389, Mladá Boleslav II, Mladá Boleslav, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
120 Kč/hod čistého (netto)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Vás čeká?::
* Příprava a servírování studených i teplých pokrmů.
* Plánování surovin.
* Spolupráce na složení nabídky jídel.
* Péče o kuchyň.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Bez čeho to nepůjde?::
* Zkušeností s přípravou kavárenského občerstvení. Kuchařské zkušenosti jsou pro nás nutností, pekařinu či cukrařinu rádi uvítáme.
* Samostatnosti, pečlivosti, spolehlivosti.
* Ochoty pracovat na krátký a dlouhý týden.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
V případě zájmu o tuto pozici nás prosím zašlete Váš životopis a my se Vám ozveme zpět.

Pokud se chcete dozvědět více informací o naší kavárně, podívejte se na naše stránky: https://www.pension1310.com/kavarna

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám nabízíme?::
* Práci na HPP na dobu neurčitou v Mladé Boleslavi.
* Příjemné a moderní prostředí nové kavárny.
* Kompletní zaučení.
* Možnost být kreativní a přicházet s novými nápady.
* Nástupní mzdu 120 Kč/hod čistého, po zapracování možnost navýšení.
* Jídlo a kávu na směně zdarma.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4100092  Dátum zverejnenia: 10.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 120 Kč/hod čistého (netto)