Projektant / Konstruktér / Vývojář

DP WORK s.r.o.

Místo práce
U Nemocnice 1428, Ostrov, Karlovy Vary, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc35 000 – 50 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co bude Vaší náplní práce?::
• Zpracování projekční a výkresové dokumentace a elektrických schémat především frekvenčních měničů, nabíjecích zařízení a ostatních komponentů elektrické výzbroje vozidel a nabíjecí infrastruktury.
• Jednání s konečným zákazníkem a výrobcem vozidel - vstupní definování parametrů zařízení (pro elektrické vozidlo a jeho dobíjení), parametry zástavby zařízení do vozidla, účast při stavbě prototypů.
• Návrh koncepce, konstrukce a elektrických schémat elektrických a elektronických zařízení.
• Zpracování potřebných výstupů z projektové dokumentace a tvorba výrobní dokumentace.
• Přenos specifikace zařízení do výrobních kusovníků.
• Zlepšení a optimalizace používaných vývojových řešení.
• Průběžná kontrola realizace (porovnání výrobní dokumentace s výrobkem).
• Zapracovávání změn a dokumentace konečného stavu.
• SW a HW podpora a upgrade měřících a zkušebních přístrojů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co požadujeme?::
• SŠ, VŠ nejlépe elektrotechnického směru.
• Zkušenosti z oboru projekce elektrických pohonů, výkonové elektroniky, elektromobility apod výhodou, nikoliv podmínkou.
• Odborná způsobilost podle vyhlášky č.50/1978 Sb. není podmínkou, ale výhodou.
• Znalost CAD systému – Eagle.
• Flexibilitu a ochotu cestovat na služební cesty v ČR a zahraničí.
• Zkušenosti se systémy a standardy jakosti a kvality v elektrotechnice.
• Orientace v technické a výkresové dokumentaci.
• Orientace v předpisech a normách v elektrotechnice.
• Anglický jazyk výhodou.

Informace o náboru

Zaujala Vás naše nabídka?::
Děkujeme! V případě zájmu o tuto pozici nám prosím zašlete Váš životopis a my se Vám ozveme zpět.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co Vám nabízíme?::
• Práce na hlavní pracovní poměr.
• Mzdové ohodnocení odpovídající získaným zkušenostem 35 000 – 50 000 Kč.
• Náborový příspěvek 40 000 Kč, 50 % po odpracování 6 měsíců, 50 % po odpracování 12 měsíců.
• Možnost cílových prémií v podobě 13. platu.
• Příspěvek na stravování.
• Příspěvek na ubytování a případnou pomoc s relokací v Karlovarském kraji.
• Možnost flexibilní pracovní doby po dohodě.
• Občasný Home office po dohodě.
• Jednosměnný provoz.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4110087  Dátum zverejnenia: 24.6.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc