ACO Industries - Dělník sklolaminátové výroby

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Průmyslová 1158, Sezimovo Ústí, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
hned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 31 532 Kč/měsíc31 532 - 32 232 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co budete dělat?::
• Vyrábět sklolaminátové nádoby na poloautomatickém navíjecím stroji.
• Ručně laminovat, montovat vnitřní díly, obsluhovat stroje jako jsou pásová pila a stojanová vrtačka.
• Pracovat s ručním nářadím – např. hoblík, vrtačka, přímočará pila.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak si Vás představujeme?::
• Domluvíte se v českém jazyce.
• Máte znalost a orientaci ve výkresové dokumentaci.

Informace o náboru

Pojďte do toho!::
Stačí jen vyplnit potřebné informace a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte naši bezplatnou linku ☎️ +420 800 310 013 ☎️.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Co od nás dostanete?::
• Práci na hlavní pracovní poměr.
• Diety 229 Kč/den.
• Příplatky za noční směnu, za práci přesčas, SO/NE a svátek.
• 5 dní dovolené navíc.
• Ubytování na ubytovně s příspěvkem.
• Výhodné telefonní tarify od T-Mobile.
• Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4160713  Dátum zverejnenia: 13.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 31 532 Kč/měsíc