CoorsTek Advanced Materials - Dělník ve výrobě keramiky

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Turnov
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 28 053 Kč/měsíc28 053 - 30 212 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co byste měli mít?::
• SOU, SPŠ v jakémkoliv oboru.
• Cit pro přesnost a manuální zručnost.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Co bude Vaší náplní práce?::
• Nastavování a obsluha strojů pro výrobu keramických dílů.
• Měření a kontrola výrobků.

Informace o náboru

Je to na Vás!::
Stačí jen vyplnit potřebné údaje a odeslat tak přihlášku k výběrovému řízení nebo volejte naši bezplatnou linku ☎️ +420 800 310 013 ☎️.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Jazykové znalosti

Český jazyk - Začátečník (A2)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

A co dostanete Vy od nás?::
• Práci na hlavní pracovní poměr.
• 25 dní dovolené.
• Docházkový bonus 1 000 Kč/měsíc.
• Výkonnostní a roční bonusy.
• Příspěvek na údržbu oděvů do výše 1 890 Kč/měsíc.
• Ubytování s příspěvkem.
• Stravenkový paušál 71,50 Kč/den.
• Příplatky za státní svátek dle zákoníku práce + 500 Kč / směna.
• Příplatek 35 Kč/ hod. za noční směnu.
• Příplatek 30 Kč/ hod. za odpolední směnu.
• Výhodné telefonní tarify od T-mobile.
• Zřízení a vedení bankovního účtu za výhodných podmínek.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4162404  Dátum zverejnenia: 15.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 28 053 Kč/měsíc