Realizační technik

DP WORK s.r.o.

Místo práce
Ústecký kraj (Práce vyžaduje cestování)
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody / ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 35 000 Kč/měsíc35000 Kč / měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Co Tě čeká?::
• Instalace pevného internetu vzduchem.
• Instalace SAT, instalace FTTH (optické sítě).
• Zřizování PIV,SAT, Poruchy, Deaktivace, Modifikace.
• Pohybovat se budeš v rámci Středočeského a Ústeckého kraje ( regiony: Mělník, Teplice, Ustí, Děčín, MB, NB,LT).

Zaměstnanecké výhody, benefity

Jak si Tě představujeme?::
• Máš SŠ/SOU vzdělání technického směru.
• V ideálním případě disponuješ Vyhláškou 50/1978 Sb. §5 (výhoda, ne podmínka).
• Jsi spolehlivý, samostatný, ale umíš pracovat i v týmu.
• Nevadí Ti, že nejsi na jednom místě a pracuješ v terénu.
• Trestní bezúhonnost je podmínkou.
• Rád se učíš novým věcem a jen tak něco Tě nevyvede z rovnováhy.
• Vlastníš ŘP sk. B a jsi aktivním řidičem.

Informace o náboru

Chtěl bys vědět více? Pak neváhej a zašli své CV, ať spolu můžeme probrat detaily. Budeme se těšit.::
Není to ono? Nevadí, obsazujeme i mnoho dalších, které nalezneš na: https://www.dpwork.cz/jobs
Také nás můžeš sledovat na Facebooku:

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Řidičský průkaz

B

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

A jaká je naše nabídka?::
• Můžeme nabídnout spolupráci na DPP, ale i na ŽL.
• Mzda se u nás pohybuje v rozmezí 35 000 - 45 000 Kč / měsíc (HPP, ŽL).
• Pracovní doba u nás je 40 hod / týdně.
• Přátelský kolektiv zaručujeme.
• Technická podpora z naší strany je samozřejmostí.
• Kancelářské zázemí máme v Praze, kde si vždy nafasuješ potřebný materiál a vybavení.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální a vzdělávací společnost, zabývající se náborem, vzděláváním, zprostředkováním práce a poradenstvím. Společnost působí v mnoha hospodářských oblastech a sektorech po celém území České republiky. V současné době patří mezi 10 největších personálních společností s výhradně českým vlastnictvím.
Agenturní zaměstnávání je jedna z cest, jak se dostat do kmenového stavu.

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 4209487  Dátum zverejnenia: 23.11.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 35 000 Kč/měsíc