Obchodný zástupca v gastronómii

Dr.Oetker, spol. s r.o.

Miesto práce
Košický kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
01.11.2018
Mzdové podmienky (brutto)
900 - 1000 € + prémie dle prémiového poriadku

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vaša práca bude predovšetkým o:
- nutná znalosť gastro provozu - školské jedálne, sociálny sektor
- udržovanie vzťahov a starostlivosť o súčasných zákazníkov (školské jedálne)
- starostlivosť o potenciálnych a nových zákazníkov

- Dôkladné zaškolenie všetkých interných procesov
- Prácu, ktorá Vám bude chutiť (láska k dobrému jedlu a vareniu výhodou)
- Príjemný pracovný kolektív
- Maximálnu podporu kolegov a nadriadených
- Samostatnosť a zodpovednosť
- Motivujúce finančné ohodnotenie (vážime si dobre odvedenej práce a radi ju oceníme)
- 13. plat
- Služobný automobil i k súkromným účelom
- Mobilný telefón bez obmedzenia telefonovania, tablet
- A veľa ďalších výhod a možností

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Vzdelanie v odbore

obchod a gastronomie

Vodičský preukaz

B

- nutná znalosť gastro provozu - školské jedálne
- SOU/SŠ vzdelanie (výučný list, maturita)
- VP skupiny B
- Chuť pracovať
- Spoľahlivosť
- Obchodného ducha
- Ochotu učiť sa novému (predchádzajúce skúsenosti nie sú podmienkou)

Dr. Oetker je veľká medzinárodná spoločnosť s centrálou v Nemecku a viac ako storočnou tradíciou. Vyrába predovšetkým prísady na pečenie, dezerty v prášku a mrazenú pizzu. V Českej a Slovenskej republike je zastúpená od roku 1991 a má vedúce postavenie na relevantných trhoch. Sídlo centrály pre SR je v Bratislave.
ID: 1404534  Dátum zverejnenia: 25.9.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 900 - 1000 € + prémie dle prémiového poriadku