Ihned! Šikovní instalatéři - Sasko - dojíždění z domova (m/ž)

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo (Práce vyžaduje cestování)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Na hlavní pracovní poměr zaměstnáme instalatéry (voda, topení, kllimatizace).
Bydlíš-li v regionu Krušných hor nedaleko hranic s Německem a jsi připraven denně DOJÍŽDĚT ZA HRANICE, pak čti dále.

Tvoje úkoly:
  • instalace, provoz a obsluha sanitárních zařízení, topení a klimatizací
  • výměna částí (např. těsnění, filtry, nástavce)
  • zasítění soustav a systémů
  • zjištění chyb a jejich oprava
  • eventuelně i údržba a oprava zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • práce na HPP a na dobu neurčitou u německého zaměstnavatele
  • tarifní plat a diety (měsíční čistý výdělek cca od 1700 Euro)
  • výborná organizaci práce
  • velmi individuální přístup
  • plat pravidelně bez prodlení na Tvém účtě
  • možnost týdenních záloh
  • dovolená 24-30 dní
  • Sodexo Bwenefits Kart - 44 Euro měsíčně

K tomu: nástupní prémie 300 Euro!

Informace o náboru

Vlastní automobil nutný (pouze k dopravě do/z práce).

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Instalace sanitární techniky, topení, klimatizací.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

instalatér

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • víceleté zkušenosti v oboru
  • výuční list v oboru
  • němčina na komunikatívní úrovni
  • spolehlivost
  • samostatnost
  • ochota dojíždět (cca do 1 hodiny cesty)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

ID: 3491980  Dátum zverejnenia: 14.7.2020