Odborník do výroby hliníkových oken - němčina nutná - Německo (m/ž/n)

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
Od 3 100 Kč/měsícNástupní prémie 300 Euro!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • výroba a kompletace hliníkových systémů
  • příprava hliníku podle daného výrobního plánu
  • obsluha stroje pro řezání a frézování profilů z hliníkové slitiny, ohýbacích lisů a zařízení

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • sociální pojištění a tarifní platy
  • diety - příspěvky na ubytování, na dopravu
  • příspěvek na dovolenou a na Vánoce
  • bezpečnostní vybavení a ochranné oblečení v případě potřeby
  • min. pracovní dobu 40 hodin týdně

K tomu zajišťujeme kvalifikovanou přípravu a plánování pracovních nasazení, organizaci ubytování a individuální péči díky zkušeným disponentům.

Informace o náboru

Vlastní automobil výhodou.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Výroba kovů nebo kovových výrobků

Výroba hliníkových a plastových oken.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

kovovýroba, zámečnictví

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • ukončené vzdělání technického zaměření nebo vzdělání v příbuzném oboru jako je zámečník, práce s kovem
alternativně víceleté zkušenosti ve výrobě hliníkových oken
  • čtení technické (výrobní) dokumentace
  • manuální zručnost, samostatnost a pečlivost
  • dobrá znalost německého jazyka - komunikace na pracovišti probíhá v němčině

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

ID: 3529504  Dátum zverejnenia: 27.1.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 3 100 Kč/měsíc