Zámečník-svářeč – Hof (Německo) – 300 euro prémie! (m/ž/n)

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 3 100 Kč/měsícNástupní prémie 300 Euro!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Láká Tě práce v Německu u SPOLEHLIVÉHO zaměstnavatele?
Chceš mít jistotu DLOUHODOBÉ SPOLUPRÁCE a solidního výdělku?
Máš víceleté zkušenosti v práci s kovem a DOMLUVÍŠ SE (nejen) v tomto oboru NĚMECKY?
INDIVIDUÁLNÍ PŘÍSTUP je pro Tebe důležitý stejně jako zajímavá a PESTRÁ NÁPLŇ PRÁCE?

A proto...chceš-li si zajistit BRZKÝ nástup s dlouhodobou perspektivou, NEVÁHEJ a zkus to u nás!

Následující činnosti Tě u nás čekají:

  • příprava kovových dílů podle daného výrobního plánu
  • obrábění a úprava kovových součástí
  • provoz obráběcích strojů (např. vrtání, broušení apod.)
  • montáže systémů a konstrukcí
  • sváření kovových částí, např. zábradlí (různé metody dle potřeby zákazníka, zejména MAG, WIG, elektroda)

Zaměstnanecké výhody, benefity

NNÁSTUPNÍ PRÉMIE 300 EURO PRO NOVÉ ZAMĚSTNACE! Konkrétněji s vhodnými uchazeči při telefonickém pohovoru.

Naše výhody:

  • práce na dobu neurčitou
  • tarifní výdělek a diety (nezdaněný příspěvek na bydlení a dopravu)
  • práce po celý rok bez přestávek
  • příplatky za presčasy, práci o svátcích, za noční práci
  • příspěvek na Vánoce a na dovolenou (po odpracovaných 6-ti měsících)
  • výborná organizace práce - po celou dobu trvání pracovního poměru je s Vámi v kontaktu zkušený disponent
  • 24 až 30 dní dovolené (dle délky trvání pracovního poměru)
  • zdravotní a sociální pojištění (důchodové, pojištění v nezaměstnanosti )
  • možnost výplaty záloh týdně
  • v případě potřeby poskytnutí pracovního oděvu a základního pracovního náčiní
  • zajišťění ubytování v místě výkonu práce

Informace o náboru

Profesní životopisy prosíme v němčině.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Firmy působící v kovovýrobě

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • ukončené vzdělání v oboru kovovýroba/zámečnictví (strojní a průmyslový mechanik, zámečník atd.)
  • alternativně víceletá praxe v montážích konstrukcí, systémů a vybavení jakéhokoli druhu
  • schopnost číst a vypracovávat technické výkresy
  • znalosti sváření (nejlépe podložené platnými certifikáty)
  • dobrá znalost německého jazyka (komunikace na pracovišti probíhá výhradně v němčině!)
  • slušné vystupování a výborná pracovní disciplína
  • flexibilita (pracovní umístění se může v průběhu roku měnit)
samostatnost
  • řidičský průkaz a vlastní automobil
  • výhodou licence na obsluhu vysokozdvižného vozíku nebo jeřábu

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

ID: 3822648  Dátum zverejnenia: 19.2.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 3 100 Kč/měsíc