Reagujte bez životopisu

Elektrikář pro instalace výukových médií - Norimberk (m/ž/n) - ihned!

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Norimberk, Německo
plný úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
Od 3 000 EUR/měsícviz zaměstnanecké výhody, benefity (více se vhodní uchazeči dozví při telefonickém rozhovorou)

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • instalace a kabeláž mediálních technologií
  • instalace audio-video systémů a deskových systémů
  • provádění servisních služeb

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • tarifní plat a diety
  • příspěvky na dovolenou a na Vánoce
  • příspěvky za přesčasy
  • pracovní oblečení zdarma
  • vybavení speciálním nářadím
  • zajištění ubytování
  • Sodexo Benefis Pass - kredit v hodnotě 44 Euro každý měsíc
  • 300 Euro za doporučení dalšího vhodného zaměstnance
  • 300 Euro nástupní prémii
  • placená dovolená až 30 dní za rok
  • na přání peněžní zálohy týdně
  • sociální a zdravotní pojištění
  • kvalifikovaná příprava pracovního umístění
  • velmi individuální péči díky zkušeným osobním disponentům

Informace o náboru

Garantujeme férovou mzdu za dobře odvedenou práci!
Zaměstnance odměňujeme podle jejich zkušeností, znalostí, nároků na zodpovědnost a místa pracovního nasazení. Konkrétní platovou nabídku dostaneš od našeho osobního disponenta po posouzení Tvých předpokladů.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

Naším zákazníkem je tradiční rodinná společnost působí zejména v Norimberku a okolí. Jejím oborem je výroba a montáž výukových pomůcek, prezentačních a mediálních technologií.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

elektrikář, elektroinstalatér

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

  • vzdělání v oboru elektrikář/elektrotechnik nebo elektroinstalatér
  • nebo alespoň 2 roky praxe ve výše uvedeném oboru
  • znalost německého jazyka min. B1 (komunikace na pracovišti probíhá výhradně v německém jazyce)
  • zkušenosti v oblasti technologie budov
  • zkušenosti v oblasti měřicí techniky (testy VDE)
  • řemeslná zručnost a technický talent
  • řidičský průkaz sk. B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

ID: 3874238  Dátum zverejnenia: 19.2.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 3 000 EUR/měsíc