Svářeč plastů s okamžitým nástupem !

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
Plat od 1700 EUR netto Dresden -denní dojíždění , od 2300 EUR netto mimo region (montáže) NÁSTUPNÍ PRÉMIE 300 EUR! Benefitová karta - nezdaněných 44 EUR měsíčně

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Naše firma DREMO Personaldienstleistung GmbH obsazuje na hlavní pracovní poměr zkušené svářeče plastů. Místo výkonu práce Sasko- Německo!

Vykonávané činnosti a odpovědnosti:
  • instalace plastových ventilačních systémů. Jedná se o potrubí nebo čtvercové větrací kanály vyrobené z polypropylenu (PP)
  • svařováním horkým plynem, zpracování svárů, ohýbání a tvarování
  • následné dodání a instalace
  • dodání a instalace mohou být mimo region Saska ( zde jsou upraveny mzdové podmínky)

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • zajímavou a pestrou pracovní činnost v rámci dlouhodobého pracovního umístění
  • hlavní pracovní poměr na dobu neurčitou v Německu
  • 300 EUR nástupní prémie
  • benefitová karta - kredit v hodnotě nezdaněných 44 EUR každý měsíc
  • příspěvky na dovolenou a na Vánoce
  • kompletní organizace práce a ubytování díky zkušených osobním disponentům
  • placenou dovolenou až 30 dní za rok
  • na přání peněžní zálohy týdně
  • příspěvek na pracovní oděv - 100 EUR ročně

Informace o náboru

Zaměstnance odměňujeme podle jejich zkušeností, znalostí, nároků na zodpovědnost a místa pracovního nasazení. Konkrétní platovou nabídku dostaneš od našeho osobního disponenta po posouzení Tvých předpokladů.

Lokalita: Sasko - Drážďany a okolí

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Stavební průmysl

Zpracování a svařování plastů

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity

Vzdělání v oboru

sváření

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro tuto činnost požadujeme jistotu v manipulaci se zařízením pro svařování horkým plynem a schopnost čtení technických výkresů. Výhodou je také znalost následného zpracování svarů, ohýbání a formování plastů.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Hana Medak
Tel.: prace@dremo.com
E-mail: poslat životopis
ID: 3954927  Dátum zverejnenia: 9.8.2021