Reagujte bez životopisu

Pracovník do skladu (m/ž/n) - Drážďany, Německo!

Dremo Personaldienstleistung GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
dle dohody
Mzdové podmínky (brutto)
14 EUR/hod.Plat od 14 EUR brutto plus cestovné! 300 EUR nástupní prémie! Benefitová karta - nezdaněných 50 EUR každý měsíčně!

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

  • zpracování příchozího a odchozího zboží
  • skladování a vyskladňování zboží pomocí vysokozdvižných vozíků a paletových vozíků
  • vyřizování objednávek
  • profesionální nakládka a vykládka nákladních vozidel
  • zpracování dokladů k příchozímu zboží
  • interní přepravy zboží
  • rezervace materiálu v systému správy zboží

Zaměstnanecké výhody, benefity

  • zajímavou a pestrou pracovní činnost v rámci dlouhodobého pracovního umístění
  • pracovní poměr na dobu neurčitou
  • tarifní plat od 14,00 EUR plus cestovné
  • 300 EUR nástupní prémii po 3 měsících trvání pracovního poměru
  • benefitova karta - kredit v hodnotě 50 EUR každý měsíc
  • příspěvky na dovolenou a na Vánoce
  • příspěvky na důchodové pojištění
  • pracovní oblečení zdarma
  • placenou dovolenou až 30 dní za rok
  • na přání peněžní zálohy týdně

Informace o náboru

-ukončené odborné vzdělání v oboru skladník nebo -případně několikaletá odborná praxe v tomto oboru
  • základní, komunikativní znalost německého jazyka
  • zkušenosti s obsluhou vysokozdvižných vozíků včetně platného průkazu
  • znalost PC
  • ochota pracovat na směny (od pondělí do pátku) - o víkendu výměna směn
  • samostatná, strukturovaná práce
  • schopnost pracovat v týmu a spolehlivost
  • pouze na denní dojíždění

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Doprava, logistika

Nabízíme pracovní pozici v oblasti skladování a logistiky u našich dlouholetých zákazníků v Německu.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Vzdělání v oboru

Logistika/skladování

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Řidičský průkaz

B

Počet let praxe

2

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dremo Personaldienstle­isung GmbH je německá rodinná firma se sídlem v Sasku. Dremo disponuje 27 lety zkušeností v oblasti agenturního zaměstnávání. Náš tým se díky svému know-how a lidskému přístupu stará o to, aby jak na straně zákazníků, tak na straně zaměstnanců vládla spokojenost.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců

Kontakt

Kontaktní osoba: Hana Medak
Tel.: prace@dremo.com
E-mail: poslat životopis
ID: 4078119  Dátum zverejnenia: 10.3.2023  Spodná hranica mzdy (brutto): 14 EUR/hod.