Odborný prodejce oken, dveří a podlah

DUMTRADE s.r.o.

Místo práce
Vídeňská 262/125c, Brno-jih-Přízřenice, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády)
Termín nástupu
4.-5./2021
Mzdové podmínky (brutto)
18 500 - 30 000 Kč/měsícMzda se skládá ze základu + odměny podle dosažených výsledků pobočky.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme samostatného prodejce oken, dveří a podlah do vzorkové prodejny v Brně. Požadujeme zodpovědnost za výsledky, spolehlivost, samostatnost. Dále by měl být zaměstnanec komunikativní a nejlépe se zkušenostmi v daném oboru. Není to ale podmínkou, schopné zaučíme. Náplní práce je vytváření cenových nabídek, obsluha na prodejně a další administrace a celková starost o prodejnu. Výběrové řízení proběhne ve dvou kolech. První kolo proběhne výběrem z životopisů a druhé osobním pohovorem.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

prodej

Jazykové znalosti

Český jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

práce na pc - Pokročilý
Internet - Pokročilý

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Komunikativnost, zodpovědnost, tah na branku.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Společnost zabývající se prodejem a realizacemi dveří, oken, podlah a příslušenství pro stavbu. Provádíme velkoobchodní prodej, zásobujeme prodejce dveří, podlah, oken, truhláře, stavební firmy.

Počet zaměstnanců

3-4 zaměstnanci
ID: 4052152  Dátum zverejnenia: 25.3.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 18 500 Kč/měsíc