Asociační manager/ka

Dunross s.r.o.

Místo práce
Praha, Hlavní město Praha

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce:
° každodenní péče o jednu až více odborných asociací
° předkládání návrhů na podporu a rozvoj jejich činnosti
° administrativní podpora a vedení sekretariátu asociace
° komunikace a budování dobrých vztahů
° tvorba analýz, hodnocení dat a zpracovávání podkladů na schůzky
° příprava podkladů pro fakturaci, vyřizování korespondence

Souhlasím, aby společnost Dunross Recruitment, sídlem Sudoměřská 32, Praha 3, (dále jen společnost), zpracovávala mé osobní údaje pro účely zprostředkování práce (ukládání, úprava, vyhledávání, třídění, kombinování, likvidace a poskytování třetím osobám, jejichž totožnost je mi společnost povinna sdělit) v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb. "O ochraně osobních údajů" ve znění pozdějších předpisů, a to až do odvolání písemnou formou. Potvrzuji, že jsem obeznámen se svými právy v souvislosti s přístupem k informacím a jejich ochraně podle §12 a §21 zákona č. 101/2000 Sb. ve znění pozdějších předpisů.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
° zázemí rostoucí společnosti, která paří mezi nejlepší v oboru
° práci v mladém a dynamickém kolektivu
° flexibilní pracovní doba
° motivující finanční ohodnocení
° podporu osobního a profesního růstu
° řadu dalších firemních benefitů

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné administrativní a podpůrné služby

Pro našeho významného klienta, společnost, která se zabývá organizováním mezinárodních kongresů a asociačním managementem, hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Asociační Manager/ka.

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadujeme:
° SŠ/VŠ vzdělání
° organizační a prezentační dovednosti
° komunikativní znalost AJ (min. B2)
° další světový jazyk výhodou
° znalost práce v MS Office – Word, PowerPoint, Excel, Outlook
° ochota cestovat – ŘP sk.B výhodou
° schopnost pracovat na více projektech najednou
° komunikativnost, zodpovědnost a pečlivost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 2744048  Dátum zverejnenia: 30.9.2016