R&D inženýr/ka - asistenční a bezpečnostní systémy

Dunross s.r.o.

Místo práce
Mladá Boleslav, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vývoj moderního automobilu se spoléhá na spolupráci mezi různými partnery - automobilka, dodavatelé dílů, externí partneři a mnoho dalších stran.
Pro naše zákazníky (jednotlivé značky koncernu VWG i mimo něj) zajištujeme finální vývoj (úpravu) funkcí asistenčních systémů řidiče (adaptivní tempomat, systém pro vedení v jízdním pruhu, funkce nouzového brzdění, atd.) pro konkrétní vozidla (od A00 až po B třídu).

Do tohoto neustále se rozšiřujícího týmů hledáme kolegy, kteří se budou aktivně podílet na komunikaci mezi všemi partnery a budou zodpovědní za nasazení konkrétní funkce v daném projektu. Pokud Vás oslovují témata autonomního řízení a další pokročilé systémy, nyní je vhodná doba nastoupit do rozjetého vlaku a podílet se na vytváření budoucnosti automobilů. Spolupráce v týmu je klíčová, neboť vaší hlavní rolí bude koordinovat tok informací mezi jednotlivými stranami v rámci koncernu i mimo něj. Rovněž budete mít přímou možnost ovlivnit chování jednotlivých systémů a jejich funkcí.

Na starost budete mít projekty z oblasti asistenčních systémů řidiče, pilotovaná jízda, autonomní systémy:
• Vedení projektu - odpovědnost za funkci nebo díl -řídící jednotku, která danou funkci zajišťuje
• Vývoj tzv. aplikací – tj. konkrétní nastavení systému pro danou třídu nebo model vozu
• Účast na koncernových poradách jednotlivých týmů zodpovědných za vývoj
• Tvorbu technických specifikací

Zaměstnanecké výhody, benefity

Příležitost k získání specializace v oboru
Zkrácenou pracovní dobu 37,5 hodiny týdně
Flexibilní pracovní dobu – pevná část dne: pondělí - čtvrtek v čase 9:00 – 15:00, v pátek 9:00 – 14:30
Možnost si volno napracovat – až 3 dny pracovního volna, které si můžete do 3 měsíců napracovat
Jazykové kurzy přímo na pracovišti
Firmou hrazená školení rozšiřující Vaši specializaci a softskills
Možnost pořídit si každý rok zbrusu nový vůz od 2.700,- měsíčně
Řadu neformálních akcí – týmová setkání všeho druhu, sportovní aktivity, účast v soutěži „Do práce na kole“
Systém Cafeterie – nákup za nasbírané kredity v oblastech zdraví, kultury, sportu …
Finanční odměnu za doporučení kamaráda do společnosti
A další z řady benefitů...

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Elektrické a elektronické systémy v automobilech hrají stále důležitější roli. Starají se o naše pohodlí i bezpečnost a bez jejich existence bychom si dnešní jízdu autem uměli jen stěží představit. Jejich vývoj a stálá inovace jsou zásadními faktory úspěchu každého výrobce automobilů.

Společnost Digiteq Automotive s.r.o. je jako 100%ní člen skupiny Volkswagen důležitou součástí těchto aktivit a podporuje ŠKODA AUTO, ale i další koncernové značky na cestě k úspěchu.

Staňte se součástí společnosti zabývající se inovačními projekty ve vývoji elektronických systémů!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2) nebo Německý jazyk - Středně pokročilý (B2)

Řidičský průkaz

B

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Dunross Recruitment je personálně-poradenská společnost. Zabýváme se převážně pozicemi středního a vyššího managementu a pozicemi specialistů v různých odvětvích (IT, telekomunikace, finančnictví, FMCG, retail, výroba).

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3509121  Dátum zverejnenia: 5.10.2018