Expert Customer Servise

Dunross s.r.o.

Miesto práce
Grécko
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 100 EUR/mesiacStravenky, 13.14, plat, letenky zdarma

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Co Vás čeká?

Budete komunikovat s českými zákazníky v českém jazyce a odpovídat na jejich dotazy týkajících se prestižních značek. Žádný prodej, žádné ankety. Zákazníci budou volat Vám, komunikace také probíhá přes email i chat. Nebojte se, vše Vás naučíme.

Co Vám můžeme nabídnout?

Spoustu skvělých věcí. Třeba to, co žádný jiný zaměstnavatel v ČR nenabídne: Kancelář 15 minut od moře! Skvělou partu lidí, kteří se rozhodli začít novou životní etapu v Aténách.

Nestačí? Nabízíme ještě 13. a 14. plat, měsíční bonusy, stravenky, leteny zdarma, hotel na 2 až 3 týdny i se stravou platíme také my. Následně ještě hradíme realitního makléře, který Vám pomůže najít trvalé bydlení.

Ještě? Ok, nabízíme spoustu firemních aktivit jako jsou sportovní turnaje, kulturní akce a BBQs a stabilní zázemí velké korporátní rodiny, kde pracuje 8900 mladých lidí z různých zemí světa.

A nakonec vám dáme kurzy řeckého jazyka zdarma a možnost rychlého kariérního růstu.

Už máte sbaleno?

Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?

Hledáme někoho, kdo je sympatický týmový hráč, je komunikativní a schopen pracovat pod tlakem. Nutností je znalost anglického jazyka na úrovni B2 (středně pokročilý) kvůli zaučení. Samozřejmě potřebujeme min. maturitu, vyšší vzdělání je plus. A také musíte být držitelem EU pasu. Těšíme na Vás.

Dunross
Kontaktní osoba:
Lenka Zajicova
00420773933856

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Telekomunikácie

Společnost, která v roce 2020 získala ocenění zaměstnavatel roku!
Pracuje zde 9000 lidí z celé Evropy a mluví se zde 90 jazyky.

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

Dunross Recruitment je personálne-poradenská spoločnosť. Vznikla v Českej republike a svoje pôsobenie rozšírila i na poľský a slovenský trh. Zameriavame sa hlavne na pozície stredného a vyššieho managementu a na pozície špecialistov v rôznych odvetviach.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 3927663  Dátum zverejnenia: 1.7.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 100 EUR/mesiac