HR Specialist – Team Lead

E.H.R spol. s r.o.

Místo práce
Kladno, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Vaším úkolem bude zejména zastřešení a vedení malého personálního týmu (2 pracovníci), komunikace s personálním úsekem na centrále společnosti zajištění procesu náboru a výběru zaměstnanců a zpracovávání personálních podkladů v rámci personální administrativy.

Popis:

- zajištění komunikace v oblasti běžné personální a administrativní agendy se mzdovou účtárnou a s dalšími odděleními personálního úseku centrály
- zajištění procesu náboru a výběru nových zaměstnanců – až 50% pracovní náplně (zajištění inzerce, zpracovávání žádostí o zaměstnání, komunikace s uchazeči, správa databáze uchazečů (SAP), koordinace pohovorů příp. účast na pohovorech, supervize výběrových pohovorů na pobočkách atd.)
- podpora náborových aktivit (např. organizace náborových dnů, účast na veletrzích práce)
- příprava pracovních smluv a kontrola úplnosti personálních podkladů
- evidence dokumentů důležitých pro zúčtování mezd a jejich předávání mzdové účtárně
- kontrola zúčtování cestovních náhrad

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:
- pracovní smlouvu na dobu neurčitou
- zaměstnání v úspěšné, rychle se rozvíjející společnosti
- přátelský tým
- dobré mzdové podmínky, 5 týdnů dovolené a další benefity
- místo výkonu práce: Kladno
- nástup kdykoliv

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Jiné neuvedené oblasti

Mezinárodní obchodní společnost

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně

Počet let praxe

3

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- SŠ/ VŠ
- praxe v oblasti personalistiky nejméně 3 roky
- zkušenost s vedením malého týmu
- dobrá znalost MS Office (Word, Excel)
- velice dobré komunikační schopnosti
- vysoké pracovní nasazení a spolehlivost
- pečlivost, samostatnost
- znalost cizího jazyka výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura

Společnost je držitelem povolení ke zprostředkování práce.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 3574388  Dátum zverejnenia: 9.1.2019