Vodič cestnej nákladnej dopravy na nemeckú zmluvu

E3 Spedition-Transport GmbH

Miesto práce
Nemecko, Rakúsko, Švajčiarsko (Práca vyžaduje cestovanie)
Termín nástupu
Ihneď
1 900 EUR/mesiac1900 eur + 28 eur cest. náhrady (diéty) + príplatky viď Zamestnanecké výhody, benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Dánska dopravno-logistická firma s 50-ročnou tradíciou hľadá z dôvodu neustáleho rastu a rozširovania pôsobnosti pre svoju pobočku v nemeckom meste Homberg (Efze) uchádzačov na pozíciu vodič cestnej nákladnej dopravy na trvalý pracovný pomer.

Popis práce:
Vykonávanie prepráv s paletizovaným nábytkom modernými návesovými alebo prívesovými súpravami v rámci obchodného reťazca Jysk / Dänisches Bettenlager v Nemecku, Rakúsku, Švajčiarsku a Taliansku. Tieto prepravy sú dopĺňané aj inými prepravami vykonávanými pre ďalších zákazníkov. Riadenie vodičov je zabezpečené aj slovenským dispečingom.

S vodičom je možné dohodnúť rôzne dĺžky intervalov jazdenia.
1. TURNUSY PODĽA VLASTNÉHO VÝBERU, po ktorých môže zakaždým nasledovať týždeň strávený doma (týždeň doma sa berie ako neplatené voľno).
2. KAŽDÝ DRUHÝ VÍKEND DOMA: garantovaný minimálny 45 hodinový týždenný odpočinok.
-> pri týchto variantoch sa počíta so sťahovaním nákladných vozidiel na stanovište v blízkosti slovenských / českých hraníc pri rakúskej obci A-2534 Alland (Autohof OMV)

3. KAŽDÝ VÍKEND DOMA: v tomto prípade si vodič zvolí miesto pre víkendový odpočinok v kdekoľvek v Nemecku.

Firma E3 Spedition ponúka dlhodobé a stabilné pracovné miesta s atraktívnym mzdovým ohodnotením (práca na nemeckú zmluvu).
- Základná mzda 1900 eur brutto / mesiac
- Cestovné náhrady (diéty) až do výšky 28 eur/pracovný deň
- Cestovné náhrady 28 eur za sobotu a 28 eur za nedeľu strávenú vo vozidle
- Príplatok 40 eur netto za víkend strávený vo vozidle
- Vodiči prívesových súprav (tandem) majú denné cestovné náhrady navýšené
- Pomoc s vybavovaním nemeckých prídavkov na deti – poskytnutie formulára

Pohovor môže byť uskutočnený prostredníctvom telefonického rozhovoru alebo aj osobným stretnutím a to
- v čase od 08:30 do 16:00 na adrese J. Hanulu 57/2116, 05201 Spišská Nová Ves alebo
- možnosť pohovoru je kedykoľvek aj v sídle firmy v nemeckom Hombergu-Efze.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1) alebo Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Vodičský preukaz

E

- Prax v jazde návesovými alebo prívesovými súpravami
- Znalosť nariadenia EP a Rady (ES) č. 561/2006 – sociálna legislatíva v oblasti cestnej nákladnej dopravy
- Flexibilita, zodpovednosť, spoľahlivosť

Potrebné dokumenty:
- Vodičský preukaz skupiny CE
- Karta vodiča
- Kvalifikačná karta vodiča

E3 Spedition-Transport GmbH v nemeckom Hombergu (Efze) je pobočkou dánskej dopravno-logistickej firmy, ktorá ma svoje stabilné miesto na trhu už viac ako 50 rokov.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4109344  Dátum zverejnenia: 23.6.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 1 900 EUR/mesiac