Reagujte bez životopisu

Zvárač TIG alebo MIG/MAG

Eastmen Human Resources B.V.

Miesto práce
Holandsko
2 000 - 2 500 EUR/mesiacMzda závisí od počtu odpracovaných hodín, nadčasu, práce počas víkendu.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Popis pracovného pomeru:
* Zváranie na základe technických výkresov
* Materiál: oceľ, nehrdzavejúca oceľ

Vyžadujeme:
* Schopnosť na samostatnú prácu
* Skúsenosti ako zvárač
* Platný zváračský certifikát je výhodou, ale sa nevyžaduje

Ponúkame:
* Možnosť na dlhodobú spoluprácu tým, ktorí komunikujú profesionálne a berú svoju prácu vážne
* Naši koordinátorovia budú na Vás čakať na letisku, zaregistrujú Vás na mestskom úrade a zoberú Vás na ubytovanie
* Príjemné ubytovanie vo svojej vlastnej izbe, internetom v normálnych, tradicionálnych holandskych domoch
* Holandský pracovný pomer na celý úväzok, na dobu neurčitú
* Pracovné podmienky v modernom a čistom prostredí
* Naša firma je prítomná na holandskom trhu 13 rokov, ponúkame slušné výplaty, ktoré sú obchodovateľné - závisí na dostupnosti a skúsenosti každého kandidáta
* Príspevok za kilometre: cesta do práce nad 10 km (medzi ubytovňou a pracoviskom) je určená v sume 0.19 € / km, t.j. vynásobené pracovné dni / týždeň.
* Mzdy vyplácané týždenne v eurách, online bankovým prevodom, každý štvrtok
* Ak náš klient požaduje certifikát VCA - vybavuje a vypláca sa spoločnosťou Eastmen pre Vás
* Tým, ktorí už pracujú dlhodobo u nás, Eastmen zaplatí dodatočné certifikáty / školenia na požiadanie, pre svoje povolanie
* Tí, ktorí si nevyžadujú ubytovanie, Eastmen ponúka, navyše čistej výplaty 100 eur / týždeň v čistom. Túto sumu ponúkame aj vtedy, ak pracovník spočiatku je ubytovaný v jednom z našich domov, a potom sa presťahuje na svoju osobnú adresu.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Náš klient je prítomný v automobilovom priemysle.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Kovovýroba

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Vodičský preukaz

B

Eastmen (NEN 4400-1 / NBBU CAO / SNF / VCU / DataChecker / Pay OK certifikovaná) je holandská spoločnosť založená v roku 2006, a zaoberá sa s náborom a umiestnením kandidátov (väčšinou kvalifikovaných) v holandských spoločnostiach.

Nábor a prijímanie skúsených kandidátov sa koná v našich kanceláriach v Utrechte, v Târgu Mureși a v Budapešti.
Pre overenie si informácií o certifikácii našej spoločnosti je k dispozícií link: https://www.eastmen.eu/about/certifications/.

Pridaj sa k nášmu tímu teraz!

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 4113223  Dátum zverejnenia: 20.12.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 2 000 EUR/mesiac