IT Technik pre podporu predajných prevádzok

Edgar Baker s. r. o.

Miesto práce
Praha, Česko
Termín nástupu
ASAP / Dohodou
Od 45 000 Kč/mesiac(uvádzaná je minimálna garantovaná mzda - radi sa dozvieme o Vašich očakávaniach)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Máte skúsenosti s administráciou informačných systémov a podporou užívateľov? Hľadáme kandidáta so skúsenosťou s podporou Windows serverov a O365.

Zabezpečujte plynulý chod prevádzok a podporu koncových užívateľov. Dajte nám o sebe vedieť

Pozícia obnáša rozmanité činnosti ako napríklad:

* správa a administrácia informačného systému
* správa serverov
* podpora koncových užívateľov
* riešenie vzniknutých problémov a ich odstránenie

* budú špecifikované na pohovore

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Veľkoobchod

Naším klientom je stabilný hráč na lokálnom trhu

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, informačné technológie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

* predchádzajúca prax na pozícií IT špecialista/ Technik/ Administrátor a pod.
* skúsenosť s administráciou serverov
* administrácia LAN/WAN
* administrácia Windows
* MS O365 administrácia

Sme profesionálna HR spoločnosť so zameraním na služby Executive Search, Expert Recruitment, International Recruitment a HR Consulting. Členovia nášho tímu majú dlhoročné skúsenosti s výberom kandidátov najmä pre výrobné, logistické, stavebné, finančné , IT a retailové spoločnosti. Našimi najsilnejšími hodnotami sú 100% kvalitný servis, zaručená spätná väzba a ľudský prístup zo strany našich konzultantov.
ID: 4079970  Dátum zverejnenia: 12.5.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 45 000 Kč/mesiac