Pomocník vo veľkokapacitných kuchyniach (na Nemeckú zmluvu)

EDYMAX Deutschland GmbH

Miesto práce
Berlín, Nemecko
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
11 EUR/hod.+ príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Miesto práce sú mestá Norimberg a Berlín - Práca vo veľkokapacitných kuchyniach (napr pre stravníkov školských jedální, škôlky, nemocnice...).

• Čistenie a upratovanie zariadení a vybavenia prevádzok služieb
• Jednoduché a pomocné práce pri príprave jedál
• Ošetrovanie kuchynského náradia a vybavenia
• Príprava surovín na výrobu jedál
• Ručné umývanie riadu
• Skladovanie potravinárskych surovín
• Udržovanie čistoty a poriadku vo zverenej miestnosti a jej okolí
• Výpomoc pri výrobe jedál
• Základné upratovacie činnosti
• Mierne zvýšené nároky na fyzickú záťaž

✅ Zabezpečené UBYTOVANIE
✅ Príspevok na ubytovanie 1,50 € / za každú odpracovanú hodinu
✅ Strava v práci zadarmo
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ SLOVENSKÝ KOORDINÁTOR - Komplexná starostlivosť
✅ DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkou na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)
✅ Výplata vždy načas
✅ Stabilná práca
✅ Poskytujeme zálohy
✅ Možnosť prevzatia do kmeňového stavu spoločnosti

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity

✅ Zodpovednosť a pracovitosť
✅ Základy nemčiny výhodou
✅Čistý register trestov

Spoločnosť EDYMAX Deutschland sa už viac ako 10 rokov špecializuje sa na obsadzovanie širokého spektra pracovných pozícií výhradne v Nemecku, čo z nás robí expertov na danú lokalitu. Každoročne pomôžeme vycestovať a nájsť si prácu v tejto najsilnejšej ekonomike Európy vyše 1.000 ľuďom prevažne zo Slovenska a Čiech.

Aktuálne zamestnávame v Nemecku na hlavný pracovný pomer viac ako 400 zamestnancov. Ponúkneme Vám prácu, ktorá najlepšie spĺňa Vaše osobné preferencie a kariérne očakávania. V rámci našej spolupráce sú Vám k dispozícii všetky naše komplexné služby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4148862  Dátum zverejnenia: 25.8.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 11 EUR/hod.