Pomocník v sklade – Logistické centrum

EDYMAX Deutschland GmbH

Miesto práce
06116 Halle, Sasko-Anhaltsko, Nemecko
Termín nástupu
IHNEĎ / DOHODOU
Mzdové podmienky (brutto)
12 EUR/hod.+ príplatky za nadčasy, nočné, nedele, sviatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca pre poprednú svetovú spoločnosť v oblasti poskytovania logistických služieb, ktoré umožňujú spájať ľudí a trhy na celom svete.

✔️práca v hale, v stoji
✔️kompletizácia objednávok – tovar, ktorý je na mechanickom dopravníku na paletách sa podľa zostavy v objednavke nasklada na novu paletu, objednavka sa naskenuje do systému
✔️balenie a páskovanie tovaru
✔️likvidácia obalových materiálov (kartóny, plastové obalové materiály)

Zmeny :
Pracovná zmena trvá 8 hodín plus pol hodinová prestávka.

✔️Ranná zmena: 06:00 – 14:30
✔️Poobedná zmena: 14:15 – 22:45
✔️Nočná zmena: 22:00 – 06:30 (len Peak sezóna)

Cyklus zmien je 5 pracovných dní (Po – Pi), 2 dni voľno (So – Ne), počas Peak sezóny podľa potreby aj soboty.

✅ Zabezpečené UBYTOVANIE
✅ Príspevok na ubytovanie 1 € / za každú odpracovanú hodinu
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ SLOVENSKÝ KOORDINÁTOR - Komplexná starostlivosť
✅ DODATOČNÉ FINANČNÉ PROSTRIEDKY - Vrátenie dane z Nemecka, či poberanie nemeckých prídavkou na deti (Spojíme Vás s našou partnerskou spoločnosťou, ktorá Vám pomôže získať maximálnu možnú sumu)
✅ Poskytujeme zálohy
✅ Stabilná práca

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

✔️Nemecký jazyk na porozemenie informácii v dodacom liste a základnú komunikáciu v práci
✔️Zodpovednosť a manuálna zručnosť
✔️Čistý register trestov

Spoločnosť EDYMAX Deutschland sa už viac ako 10 rokov špecializuje sa na obsadzovanie širokého spektra pracovných pozícií výhradne v Nemecku, čo z nás robí expertov na danú lokalitu. Každoročne pomôžeme vycestovať a nájsť si prácu v tejto najsilnejšej ekonomike Európy vyše 1.000 ľuďom prevažne zo Slovenska a Čiech.

Aktuálne zamestnávame v Nemecku na hlavný pracovný pomer viac ako 400 zamestnancov. Ponúkneme Vám prácu, ktorá najlepšie spĺňa Vaše osobné preferencie a kariérne očakávania. V rámci našej spolupráce sú Vám k dispozícii všetky naše komplexné služby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4168004  Dátum zverejnenia: 23.9.2021  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Spodná hranica mzdy (brutto): 12 EUR/hod.