Vodič VZV / Skladník - nemčina A2 - Príspevok na Ubytovanie

Edymax Europe s.r.o.

Miesto práce
Erlangen, Nemecko
Termín nástupu
IHNEĎ
Mzdové podmienky (brutto)
11,5 EUR/hod.11,50 € / hod. brutto + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

● Práca v závode na výrobu plastov, plastové bedničky pre nápoje , zdravotnícke výlisky pre lekárske zariadenia
● Nakladanie a vykladanie kamionov , praca v sklade , jazda na VZV vo vonkajsom prostredí.

✅ Zabezpečené ubytovanie
✅ Príspevok na UBYTOVANIE 1 € / za každú odpracovanú hodinu
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ Slovenský KOORDINÁTOR na projekte - komplexná starostlivosť
✅ Poskytujeme zálohy
✅ Poradenstvo pri podaní žiadosti o nemecké rodinné prídavky na deti
✅ Dlhodobá práca

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Práca pre úspešnú Nemeckú spočnosť - Firma sa podieľa na navrhovaní, vývoji a výrobe termo-plastových dielov a zostáv pre zdravotný priemysel – taktiež aj pre spotrebné obalové materiáli pre obchodné reťazce. Vyrába a navrhuje technické výlisky pre ďalší spotrebný tovar, vyrába optické vlákna, podieľa sa pri výrobe a povrchovej úprave lakovaním kancelárskych potrieb a plastov v lekárskej technike.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Začiatočník (A2)

• Prax na VZV
• Platný preukaz VZV
• Zodpovednosť

Personálna agentúra s rozsiahlou sieťou regionálnych a náborových centier, prostredníctvom ktorých sme nablízku uchádzačom o prácu nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4047837  Dátum zverejnenia: 17.3.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 11,5 EUR/hod.