Pracovník na montážnej linke Bicyklov + Príspevok na ubytovanie // Práca pre lídra v segmente výroby Bicyklov

EDYMAX Deutschland GmbH

Miesto práce
Waldershof, Nemecko
Termín nástupu
IHNEĎ
Od 10,45 EUR/hod.Mzda : 10,45 €/hod. brutto + príplatky Po 6. týždňoch : 10,60 €/hod. brutto + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

➡️ Práca v závode na montáži bicyklov
➡️ Jednoduché montážne práce
➡️ Kompletizovanie bicyklových dielov na montážnej linke
➡️ Práca v čistom prostredí

✅ Zabezpečené UBYTOVANIE
✅ Príspevok na ubytovanie 1 € / za každú odpracovanú hodinu
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ SLOVENSKÝ KOORDINÁTOR na projekte
✅ Poskytujeme zálohy
✅ Poradenstvo pri podaní žiadosti o nemecké rodinné prídavky na deti

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

✔️Práca je vhodnejšia pre mužov - ale môžeme obsadiť aj ženy, ktoré majú prax s montážami (práca s náradím ako uťahovacia pištoľ atď.)
✔️Prax na vo výrobe výhodou
✔️Zodpovednosť a manuálna zručnosť
✔️Čistý register trestov

Spoločnosť EDYMAX Deutschland sa už viac ako 10 rokov špecializuje sa na obsadzovanie širokého spektra pracovných pozícií výhradne v Nemecku, čo z nás robí expertov na danú lokalitu. Každoročne pomôžeme vycestovať a nájsť si prácu v tejto najsilnejšej ekonomike Európy vyše 1.000 ľuďom prevažne zo Slovenska a Čiech.

Aktuálne zamestnávame v Nemecku na hlavný pracovný pomer viac ako 400 zamestnancov. Ponúkneme Vám prácu, ktorá najlepšie spĺňa Vaše osobné preferencie a kariérne očakávania. V rámci našej spolupráce sú Vám k dispozícii všetky naše komplexné služby.

Počet zamestnancov

250-499 zamestnancov
ID: 4053152  Dátum zverejnenia: 26.3.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 10,45 EUR/hod.