Lakýrnik - Nemecká zmluva + Plne hradené ubytovanie

Edymax Europe s.r.o.

Miesto práce
Heinsberg, Nemecko
Termín nástupu
IHNEĎ
12,5 - 13 EUR/hod.✅ MZDA : 12,50 €/hod. brutto + príplatky ✅ Po 1. Mesiaci : 13 €/hod. brutto + príplatky

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• Lakovanie oceľovyých platní

✅ Zabezpečené ubytovanie
✅ PLNE HRADENÉ UBYTOVANIE
✅ NEMECKÁ PRACOVNÁ ZMLUVA, nemecké sociálne, zdravotné, dôchodkové zabezpečenie
✅ Slovenský KOORDINÁTOR na projekte - komplexná starostlivosť
✅ Poskytujeme zálohy
✅ Poradenstvo pri podaní žiadosti o rodinné prídavky na deti v Nemecku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Strojársky priemysel

Spoločnosť vyvíja praktické riešenia od ultraľahkého hliníka na malé stavebné práce s ľahkými konštrukčnými zariadeniam, cez spojovacie boxy až po trojnásobné posuvy koľajníc do veľkých hĺbok. Spoločnosť má riešenia na ideálne zakladania do požadovaných a rôznych hĺbok výkopu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské bez maturity
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Úplný začiatočník (A1)

• Nemecký jazyk - A1 - začiatočník
• Prax ako lakýrnik
• Zodpovednosť a manuálna zručnosť
• Čistý register trestov

Personálna agentúra s rozsiahlou sieťou regionálnych a náborových centier, prostredníctvom ktorých sme nablízku uchádzačom o prácu nielen na Slovensku, ale aj v zahraničí.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov
ID: 4056130  Dátum zverejnenia: 3.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 12,5 EUR/hod.