Práce v Jihlavě (Operátor ve výrobě)

EDYMAX Personal Management SE

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
21 000 - 28 220 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Kromě uplatňování systému hospodaření s energií? Pomocí strojů a spojování součástek nám pomůžeš vytvářet přední světla do aut. K tomu Ti bude stačit jen manuální zručnost.
Nezáleží na věku, či jsi absolvent, muž nebo žena.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Výhody, které Ti nabízíme? Jestli jsi šikovný o práci se na 3 roky bát nemusíš. U nás to máš jisté. Potřebuješ peníze hned? Nic se neděje. Poskytneme Ti zálohy ve výši 1.000 Kč.

A teď to nejdůležitější. Výška tvého platu se pohybuje do výšky 28.000 Kč. Ta zahrnuje prémie, přesčasy. Pokud umíš splnit požadavky na kvalitu a možná překročit stanovený limit přidáme Ti „osobko“.

Noční také nevyjde nazmar. Proplatíme ji.

Výška platu záleží od Tebe.

Informace o náboru

Něco nejasné? Volej, piš, smskuj kdykoliv od rána do večera 770 186 090.
Pokud nemáš čas, klikni dole a já Ti volám

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

EDYMAX Personal Management SE poskytuje služby na špičkové úrovni v oboru personální leasing. Díky našim znalostem, zkušenostem a profesionalitě jsme pro Vás stabilním partnerem. Individuální přístup ke každému klientovi, uchazeči, nám umožňuje připravit řešení přímo na míru a naši zaměstnanci jsou díky svým dlouholetým zkušenostem schopni poskytovat nadstandardní servis.

Dáváme ze sebe všechno, aby nás naši lidé, klienti i dodavatelé následovali, sdíleli naše nadšení a byli s námi úspěšní.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Začátečník (A2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Pro nás je podstatné, že chceš pracovat a občas se bavit s kolegy.

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3642943  Dátum zverejnenia: 12.4.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 21 000 - 28 220 Kč/měsíc