Hledáš letní brigádu? Operátor/ka výroby - nástup možný již 1. 6. 2019!

EDYMAX Personal Management SE

Místo práce
Liberec, Česko
Druh pracovního poměru
na dohodu (brigády)
Termín nástupu
1. 6. 2019
Mzdové podmínky (brutto)
100 - 130 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

POPIS PRÁCE
• Jedná se o práci na montážní lince
• Budeš vyrábět klimatizační jednotky do automobilů

NABÍZÍME
• Vyděláš si u nás 130 Kč/hod
• Můžeme tě ubytovat na našich ubytovacích zařízeních ZDARMA
• Budeš mít hrazené závodní stravování
• Pokud máš více času, můžeš pracovat přesčas
• Vždy budeš mít k dispozici přátelského koordinátora

POŽADUJEME
• Plnoletost
• Svou práci musíš brát zodpovědně
• Požadujeme aspoň minimální manuální zručnost a pečlivost
• Musíš se přizpůsobit třísměnnému pracovnímu provozu

V případě zájmu mě můžete kontaktovat na 774 000 627

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Pro našeho klienta vyrábíme jednotlivé díly klimatizace a její komponenty pro vozy VW, Audi, Škoda, Lamborghini, Mercedes Benz či Suzuki.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
student střední školy
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EDYMAX Personal Management SE poskytuje služby na špičkové úrovni v oboru personální leasing. Díky našim znalostem, zkušenostem a profesionalitě jsme pro Vás stabilním partnerem. Individuální přístup ke každému klientovi, uchazeči, nám umožňuje připravit řešení přímo na míru a naši zaměstnanci jsou díky svým dlouholetým zkušenostem schopni poskytovat nadstandardní servis.

Dáváme ze sebe všechno, aby nás naši lidé, klienti i dodavatelé následovali, sdíleli naše nadšení a byli s námi úspěšní.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3662719  Dátum zverejnenia: 9.5.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 100 - 130 Kč/hod.