Hravá práce LEGO modeláře/ky čeká právě na tebe!

EDYMAX Personal Management SE

Místo práce
Billundská, Kročehlavy, Kladno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
152 - 156 Kč/hod.

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• Práce je jednoduchá a fyzicky nenáročná
• Týká se modelování tvarů/objektů z kostiček stavebnice LEGO
• Vše se vytváří podle předlohy v počítačovém programu
• Třísměnný pracovní provoz (8 hod./ směna)

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Stabilní a dlouhodobou spolupráci
• Hodinová mzda od 152 – 156 Kč/ hod.
• Bohaté příplatky za práci přesčas
• Obědy v kantýně již od 14 korun!
• V případě potřeby možnost týdenních záloh
• Pro naše zaměstnance/kyně máme připravený tarif s neomezeným voláním i SMS, 1,5 GB internetu ZDARMA
• Po tříměsíční zkušební době můžeš využít 50% slevu na LEGO
• přiveď kamaráda a získej odměnu až 5000 Kč
• pokud budeš pracovitý/á, můžeš vyhrát soutěž Zaměstnanec měsíce!

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

• Minimálně střední odborné vzdělání s výučním listem
• Naprosto špičkový barvocit
• Malinko lépe vyvinuté prostorové vnímání
• Vlastní dopravu na směnu
• Chuť pracovat a chodit do práce včas

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EDYMAX Personal Management SE poskytuje služby na špičkové úrovni v oboru personální leasing. Díky našim znalostem, zkušenostem a profesionalitě jsme pro Vás stabilním partnerem. Individuální přístup ke každému klientovi, uchazeči, nám umožňuje připravit řešení přímo na míru a naši zaměstnanci jsou díky svým dlouholetým zkušenostem schopni poskytovat nadstandardní servis.

Dáváme ze sebe všechno, aby nás naši lidé, klienti i dodavatelé následovali, sdíleli naše nadšení a byli s námi úspěšní.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3677133  Dátum zverejnenia: 16.9.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 152 - 156 Kč/hod.