Montážní dělník/dělnice v Jihlavě. Nástup ihned. Ubytování Zdarma

EDYMAX Personal Management SE

Místo práce
Jihlava, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
Ihned
Mzdové podmínky (brutto)
22 000 - 28 200 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- montování jednotlivých částí světlometů
- montáž menších dílků a drobných komponentů
- nejedná se o práci na lince
- práce vhodná pro ŽENY/MUŽE i absolventy

Zaměstnanecké výhody, benefity

- výplatu vždy včas! k 16. dni v měsíci
- týdenní zálohy ve výši 1.000 Kč
- stravování na pracovišti
- pomoc koordinátora za každých okolností
- profesionalitu a spolehlivost

Příplatky:
So-Ne 50%
So - Ne (mimo rozvrh směny) 27, - / hod
Svátek (so - ne) 100%
Svátek (pracovní dny) 200%

+ AKCE! Přiveď kamaráda - dostaneš od nás + 5.000 Kč

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Společnost se zabýva budovaním infrastruktury, zlepšovaním života lidí díky výrobě technologicky vyspělých produktů a nabízením různých komplexních řešení. Společnosti jde především o urýchlení a zlepšení komunikace v dnešním světe. Vyrábí telekomunikační a elektrotechnická zařízení.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Automobilový průmysl

Jazykové znalosti

Český jazyk - Mírně pokročilý (B1)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- zodpovědný přístup
- praxi na podobné pozici výhodou
- manuální zručnost
- dobrý zdravotní stav

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EDYMAX Personal Management SE poskytuje služby na špičkové úrovni v oboru personální leasing. Díky našim znalostem, zkušenostem a profesionalitě jsme pro Vás stabilním partnerem. Individuální přístup ke každému klientovi, uchazeči, nám umožňuje připravit řešení přímo na míru a naši zaměstnanci jsou díky svým dlouholetým zkušenostem schopni poskytovat nadstandardní servis.

Dáváme ze sebe všechno, aby nás naši lidé, klienti i dodavatelé následovali, sdíleli naše nadšení a byli s námi úspěšní.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3712441  Dátum zverejnenia: 9.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 22 000 - 28 200 Kč/měsíc