Elektrikář – Föhren /Německo/ - od 18 €/hod.

EDYMAX Personal Management SE

Miesto práce
Föhren, Nemecko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
60 000 - 70 000 Kč/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- elektrotechnické montážní práce v Německu
- práce na stavbách nebo v průmyslových halách podle plánové dokumentace a požadavek
- práce je ve městě Föhren /30 km od Lucemburska/
- jednosměnný provozu
- práce na IČO

Zamestnanecké výhody, benefity

- hodinová mzda 18 €/hod.
- práce na turnusy – 3 pracovní týdny + 1 týden doma / 6 pracovních týdnu + 2 týdny doma
- možnost týdenních záloh v hodnotě 50 € - 100 €
- možnost ubytování zdarma /penzion – vlastní sociální zařízení, WIFI/
- v případě vlastního bydlení přispívá zaměstnavatel 2 € za každou odpracovanou hodinu
- splatnost faktury 14 dní

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Elektrotechnický priemysel

Náš klient se nachází v průmyslovém parku Föhren a v současnosti zaměstnává 100 průmyslových montérů nerezavějící oceli, polotovarů a svářečů pro potravinářský a farmaceutický průmysl. Dalších 25 komerčních projektových manažerů, orbitálních svářeče, zámečníky a svářeče se podílí na prefabrikaci komponentů závodu. Projekty provázejí i technici, inženýři a techničtí designéři. Společnost má 20 letou historii

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou

Osobnostné predpoklady a zručnosti

- platná vyhláška 21, 22, 23, 24
- vytvářejí se skupiny od 2-5 lidi
- nutná aktivní znalost německého jazyka aspoň jednoho ze skupiny
- praxe v oboru
- doprava vlastním autem

Inzerujúca spoločnosť

Stručná charakteristika spoločnosti

EDYMAX Personal Management SE poskytuje služby na špičkové úrovni v oboru personální leasing. Díky našim znalostem, zkušenostem a profesionalitě jsme pro Vás stabilním partnerem. Individuální přístup ke každému klientovi, uchazeči, nám umožňuje připravit řešení přímo na míru a naši zaměstnanci jsou díky svým dlouholetým zkušenostem schopni poskytovat nadstandardní servis.

Dáváme ze sebe všechno, aby nás naši lidé, klienti i dodavatelé následovali, sdíleli naše nadšení a byli s námi úspěšní.

Počet zamestnancov

1000 a viac zamestnancov
ID: 3725534  Dátum zverejnenia: 26.7.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 60 000 - 70 000 Kč/mesiac