Operátor/ka Brno - Slatina, ubytování zdarma

EDYMAX Personal Management SE

Místo práce
Brno, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
19 000 - 21 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- jednoduchá práce pro muže i ženy v dvou a třísměnném provozu
- výroba a kompletace dílů pro telekomunikační sféru
- obsluha výrobního zařízení
- montáž menších dílků a drobných komponentů
- vizuální kontrola a testování hotového výrobku
- nejedná se o práci na lince

Zaměstnanecké výhody, benefity

- výkonnostní a kvartální BONUS, příplatek za víkend 75%!
- možnost týdenní zálohy 1.000 Kč
- BENEFIT - SIM-ka s neomezeným tarifem po ČR s 1,5 GB dat
- 25 dní placené dovolené
- dotované stravování ve firemní jídelně
- stabilní a dlouhodobé zaměstnání
- ubytování ZDARMA
POZOR!!!!! pro zaměstnance s nejvyšším počtem odpracovaných hodin v měsíci máme odměnu + 3.000 Kč k výplatě navíc nebo Přiveď kamaráda a získáš od nás bonus + 5.000

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Ostatní průmyslová výroba

Společnost sa zabývá budováním insfrastruktury, zlepšováním života lidí díky výrobě technologicky vyspělých produktů a nabízením různych komplexních řešení. Společnosti jde především o urýchlení a zlepšení komunikace v dnešním světe. Vyrábí telekomuniakční a elektrotechnická zařízení

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- manuální zručnost
- ochota pracovat v dvou nebo třísměnném provozu
- zodpovědnost a spolehlivost
- dobrý zdravotní stav
- zkušenosti s výrobou výhodou

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

EDYMAX Personal Management SE poskytuje služby na špičkové úrovni v oboru personální leasing. Díky našim znalostem, zkušenostem a profesionalitě jsme pro Vás stabilním partnerem. Individuální přístup ke každému klientovi, uchazeči, nám umožňuje připravit řešení přímo na míru a naši zaměstnanci jsou díky svým dlouholetým zkušenostem schopni poskytovat nadstandardní servis.

Dáváme ze sebe všechno, aby nás naši lidé, klienti i dodavatelé následovali, sdíleli naše nadšení a byli s námi úspěšní.

Počet zaměstnanců

1000 a více zaměstnanců
ID: 3732807  Dátum zverejnenia: 6.8.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 19 000 - 21 000 Kč/měsíc