Operátor výrobní linky

Edymax Personal Management a.s.

Místo práce
Pardubice, Česko
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
20 859 Kč/měsíc- mzda od 20859€/ měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- pracovní pozice začínají od přípravy materiálu, montáže, testování, kontroly, balení až po vývoz do skladu
- práce ve stoje na výrobních linkách, kontrola a kompletace komponent
- podmínkou je zaslání životopisu na mail [email protected]

Zaměstnanecké výhody, benefity

- možnost výdělku: celková hrubá mzda 20 859 Kč/ měsíc
- základní hrubá mzda 15 500 Kč
- docházkový bonus 1500 Kč
- výkonnostní bonus 930 Kč
- příplatky za noční směny 2964 Kč
- stabilní práce s možností přesčasů v čistém klimatizovaném prostředí
- zabezpečené bezplatné ubytování a doprava z a do ubytovny
- strava je zajištěna v jídelně přímo v budově výkonu práce
- 24 hod zastřešení koordinátorem
- zálohy poskytované na týdenní bázi, možnost čerpání mimořádných záloh na bankovní účty
- výplatní termín je stanoven na poslední den následujícího kalendářního měsíce
- férový přístup

Informace o náboru

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

elektrotechnický průmysl

- práce na výrobních linkách

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- vhodné i pro páry
- dobrý zdravotní stav, motorika rukou - manuální zručnost, čtení a počítání, odpovědnost
- chuť pracovat. chuť pracovat na pracovní změny

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personálna agentúra
ID: 3855757  Dátum zverejnenia: 24.1.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 20 859 Kč/měsíc