Manager/ka eshopu

EIFFEL OPTIC, a.s.

Místo práce
Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Přijmeme do kanceláře a do skladu Managera/ku eshopu.

Požadujeme praxi v oboru, komunikační dovednosti, proaktivní přístup. Základní znalost Google Analytics, práce se zbožovými porovnávači výhodou.

Náplň práce: kompletní řízení zaměstnanců všech částí eshopu, komunikace s dodavateli, komunikace s IT oddělením apod.

Nabízíme dobré platové podmínky. Nástup IHNED!

Svůj životopis zasílejte s AKTUÁLNÍ FOTOGRAFIÍ na adresu: [email protected] .

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mírně pokročilý (B1) a Český jazyk - Expert (C2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zabývá se maloobchodem a velkoobchodem – vývozem a dovozem v oblasti oční optiky a provozujeme obchod s oční optikou
ID: 3613744  Dátum zverejnenia: 4.3.2019