Operátor Call Centra pro podporu zákazníků

EIFFEL OPTIC, a.s.

Místo práce
Michle, Praha 4, Česko

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Hledáme do našeho týmu kolegyni / kolegu na pozici call centrum pro zákazníky eshopu.

Očekáváme, že budeš rád/a a dobře komunikovat s lidmi, zákazník pro tebe bude ten nejdůležitější. Telefonování a vyřizování emailu bude tvá hlavní náplň práce.

Když máte zájem osobně přijdete se životopisem na pohovor v termínech:
pondělí–pátek 9:00 – 14:00 na adresu E-shop Eiffel: Pod Stárkou 1462/33, Praha 4 – Michle, 140 00. Budete mít schůzku s panem Kamilem Pekerginem.

Nabízíme:
- pracovní poměr na dobu neurčitou
- výborné platové ohodnocení
- zaměstnanecké slevy
- pracovní doba 8 – 16,30h

Požadujeme:
- pečlivost, komunikativnost, příjemné vystupování, spolehlivost
- dobré komunikační schopnosti
- AJ není podmínkou, ale výhodou
- Znalost práce na PC (Práce s interním systémem)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Zabývá se maloobchodem a velkoobchodem – vývozem a dovozem v oblasti oční optiky a provozujeme obchod s oční optikou
ID: 3955125  Dátum zverejnenia: 20.8.2020