Servisní technik plastových oken v Plzni

EKOPLAST RA s.r.o.

Místo práce
Plzeň, Česko
Druh pracovního poměru
živnost
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmínky (brutto)
42 500 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Náplň práce - servis plastových okien (nastavovanie okien, výmena tesnení,...)
Prax je výhodou, ale nie podmienkou - zaučíme. Podmienka spoľahlivosť, pracovitosť a VP skupiny B.

Zaměstnanecké výhody, benefity

Mzda - 42500kč + benefity (firemné auto aj na súkromné účely, príspevok na stravu a iné)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Jazykové znalosti

Český jazyk - Začátečník (A2) nebo Slovenský jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Spoľahlivosť, dochvíľnosť, chuť pracovať

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme mladá, dynamicky se rozvíjející společnost se stabilním finančním zázemím a s perspektivou růstu, zabývající se servisem plastových oken.
ID: 4065894  Dátum zverejnenia: 3.6.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 42 500 Kč/měsíc