Delphi programátor - junior

Elekt Labs s.r.o. (MPSV)

Místo práce
Na návsi 117, 1 2 Velký Týnec, Okres Olomouc
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-05
Mzdové podmínky (brutto)
28000 - 35000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Programátoři počítačových aplikací specialisté (25140)

Pracoviště a kontakty

Firma:Elekt Labs s.r.o., IČ 26825040
Pracoviště:Elekt Labs s.r.o. - prov., Na návsi 117, 783 72 Velký Týnec 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Pružná pracovní doba
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-09-05
Mzdové rozpětí:od 28000 do 35000 Kč

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Jsme stabilní rozvíjející se společnost se zaměřením na vývoj a implementaci pokročilých MES systémů v průmyslových podnicích a hledáme do svého týmu kolegu/yni na pozici Delphi programátor - Junior.

Požadujeme:
- SŠ/VŠ vzdělání (nejlépe technického směru)
- Znalost principů programování, tvorby SW
- Zkušenost s vývojovým prostředím Delphi
- Znalost SQL
- Samostatnost, komunikativnost
- Anglický jazyk pasivně

Nabízíme:
- Zajímavou a kreativní práci na projektech pro nadnárodní společnosti
- Neformální a přátelské prostředí
- Pružnou pracovní dobu
- Motivující finanční ohodnocení
- Pozice je vhodná pro absolventy

Poslední změna:2016-10-03, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Olomouc

číslo volného místa: 10991450726

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2748241  Dátum zverejnenia: 4.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 28000 - 35000 Kč/měsíc