Instalatér/Topenář do Německa

Elsta GmbH

Místo práce
Německo
plný úvazek
Termín nástupu
31.1.2022
Mzdové podmínky (brutto)
13 - 16 EUR/hod.Hodinové diety a další příplatky ve výši 5 - 8,- EUR (na cestování, ubytování,..) Po 6 měsících zkušební doby máte nárok na příspěvek na dovolenou a vánoční prémii

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

• instalace topení a zprovoznění sanitárních zařízení a klimatizační techniky
• instalace a zapojení kotlů
• výměna dílů jako jsou filtry, těsnění a nástavce
• zasítění soustav a systémů
• zjištění chyb a jejich odstranění

Zaměstnanecké výhody, benefity

• Německou pracovní smlouvu na dobu neurčitou
• Nadtarifní finanční ohodnocení
• Hodinové diety a další příplatky (na cestování, ubytování,..)
• Možnost týdně vyplacených záloh ze mzdy
• Pracovní doba 35-40 hodin
• Dovolená až 30 dní
• Po 6 měsících zkušební doby máte nárok na příspěvek na dovolenou a vánoční prémii
• Zorganizujeme pro Vás ubytování
• Získáte od nás pracovní oblečení a obuv
• Jako náš zaměstnanec jste samozřejmě pojištěn jak zdravotně, tak i sociálně
• Po celou dobu jste v kontaktu s česky mluvícím pracovníkem

Informace o náboru

Po zaslání životopisu budete telefonicky kontaktováni česky mluvícím pracovníkem, poté absolvujete krátký rozhovor v němčině za přítomnosti českého pracovníka.

Pak už jen domluvíte konkrétní informace ohledně nástupu do práce a dojde k přípravě pracovních smluv na email.

Den před nástupem dojde k osobnímu setkání na pobočce v Neumarktu nebo Saské Kamenici.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Dodávka elektřiny, plynu, páry a klimatizovaného vzduchu

Naši zákazníci jsou po celém Bavorsku i Sasku.
Někteří instalují vodu a sanitární zařízení v dřevostavbách-novostavbách, jinde se věnují předělání zastaralých vedení na nové vč. nových topných čerpadel apod.
Další zákazníci instaluji vzduchotechniku aj.
Práce je vždy řešena individuálně dle Vašecho profilu a profilu zákazníka.

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání

Vzdělání v oboru

Topenář, instalatér

Jazykové znalosti

Německý jazyk - Začátečník (A2)

Řidičský průkaz

B

Osobnostní předpoklady a dovednosti

• Vyučení nebo středoškolské vzdělání v oboru (výhodou)
• Víceleté zkušenosti v oboru
• Řemeslná zručnost
• Očekává se jak psychická, tak i fyzická odolnost
• Samostatnost při plnění pracovních úkolů
• Týmový duch
• Odpovědnost a spolehlivost
• Připravenost jezdit na montáže nebo pracovní cesty
• Flexibilita,
• Dobrá orientace ve výkresech
• Němčina - rozumím a v jednoduchých větách se na
stavbě s kolegy domluvím
• Řidičský průkaz a vlastní automobil

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Personální agentura v Neumarktu i.d.OPf. zaměstnává zahraniční pracovníky nejen v řemeslných oborech. Práci nabízí společnost hlavně pro instalatéry, topenáře, montéry vzduchotechniky, elektrikáře, zámečníky, svářeče, průmyslové lakýrníky atd., ale i např. ve zdravotnickém oboru.
Na pobočce je česky mluvící pracovník, který s Vámi bude komunikovat od procesu náboru po nástup do zaměstnání. Poté funguje jako jazyková podpora při komunikaci s pobočkou.
ID: 4216443  Dátum zverejnenia: 20.1.2022  Spodná hranica mzdy (brutto): 13 EUR/hod.