Sales Assistant pro prodejnu na Chodově

EMK Group CZ s.r.o.

Místo práce
Roztylská 2321/19, Praha 11, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmínky (brutto)
Od 22 000 Kč/měsícFix 22. 500, -Kč + bonus až do výše 5000, - Kč

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jedna z největších světových značek obuvi hledá právě tebe!

Nenech si ujít příležitost stát se součástí týmu Steve Madden v České republice. Pro naši prodejnu Steve Madden v Praze hledáme uchazeče o pozici:

Sales Assistant
Zbožňuješ boty a chceš pracovat se světovou značkou, kterou zná celý svět? Umíš vytvořit vynikající atmosféru?

Tak pak hledáme právě tebe!

Termín nástupu: ihned nebo dohodou

Druh pracovního poměru: TPP

Náplň práce Sales Assistant:

obsluha zákazníků na prodejně, prvotřídní prezentace zboží a poradenství při výběru obuvi a doplňků
práce s pokladnou
budování dlouhodobých vztahů se zákazníky
práce spojená s přijetím nového zboží nebo přesuny zboží, výpomoc při inventurách
odpovědnost za vzhled a chod prodejny, udržování pořádku v prodejně a ve skladu
odpovědnost za výsledky prodeje
přijímání a vyřizování reklamací
pravidelné absolvování školení zaměřených na prodejní dovednosti
práce s online obchodem propojeným s prodejnou

Zaměstnanecké výhody, benefity

profesionální a stabilní pracovní prostředí
skutečná příležitost na růst v rámci společnosti
možnost pracovat pro mezinárodní značku
motivující finanční ohodnocení - konkurenční plat + balík bonusů
práce na TPP - krátký/dlouhý týden (směna 12 hodin)
příplatky za víkendy a svátky
dáme ti dva páry trendových bot Steve Madden na každou sezónu
sleva 40% pro zaměstnance na produkty Steve Madden
občerstvení na pracovišti

Budeme se těšit na tvůj životopis!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

MK Group s. r. o. je společnost, která má výhradní zastupování americké značky Steve Madden.

Steve Madden je americká značka obuvi, kabelek a jiných módních doplňků od roku 1990. Samotný zakladatel Steve Madden je nejúspěšnějším americkým návrhářem bot. Za krátkou dobu způsobil díky svým zkušenostem s unikátním a kreativním designem doslova revoluci v obuvnickém průmyslu. Inspiroval se hlavně New Yorskými ulicemi a jeho boty jsou pro lidi, kteří mají rádi pozornost! Vyznačují se jedinečným designem, originálními vzory a vysokou kvalitou. Svými designy umožňuje ženám vyjádření vlastní individuality skrz jejich unikátní styl a přitom zachycuje všechny nejnovější trendy. Dnes má Steve Madden miliony fanoušků po celém světě.

Počet zaměstnanců

5-9 zaměstnanců
ID: 4066097  Dátum zverejnenia: 21.4.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 22 000 Kč/měsíc