Prodejní asistent/ka v obchodě s prémiový sportovním zbožím

Endorphin Republic s.r.o

Místo práce
Prague, Česko
plný úvazek
Termín nástupu
1.4.2020
Mzdové podmínky (brutto)
28 000 - 30 000 Kč/měsícvýkonnostní BONUSY a mimořádné prémie

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Jsme špičkou mezi sportovními obchody. Staňte se součástí elity!

Právě hledáme nové posily na prodej prémiového sportovního oblečení a obuvi v našich pražských prodejnách Endorphin Republic.

Pokud by Vás bavilo pomáhat zákazníkům s vylaďováním jejich sportovního outfitu, pak pro Vás máme PRÁCI SNŮ. V našich prodejnách není oblečení jen o funkčnosti. Důležitou roli u něj hraje i styl a estetika. Mezi značkami, které nabízíme, najdete legendární módu Scott, Toni Sailer, Phenix, Maloja, Luis Trenker a další.

NÁSTUP MOŽNÝ HNED ČI DLE DOHODY :)

Co od vás očekáváme

zkušenosti z obchodu (modní retail apod.) stačí 1 rok a více, vše vás rádi naučíme
bez příjemného vystupování to nepůjde
chuť se na svět kolem sebe usmívat a pomáhat zákazníkům
kladný vztah ke sportu, nemusíte být profík, stačí když se prostě jen rádi hýbete

Co na oplátku nabízíme my

práci v pohodovém mladém kolektivu
pravidelné vzdělávání
příjemné prostředí moderní prodejny
v okolí spousta restaurací a kaváren
výdělek odpovídající naší filozofii: prodejní tým je pro nás klíčový a defacto to nejcennější co ve firmě máme
benefity ve formě štědrých zaměstnaneckých slev, zdarma testování kol a lyží, společné firemní akce atd.
Jak budete chodit do práce

směny jsou od 9:00 - 20:00 v nepravidelném rozvrhu (2 dny práce / den volna atd.)
Kam budete rádi chodit do práce

Endorphin Republic Praha - Karlín, Sokolovská 663
Endorphin Republic Praha - Štěrboholy, Zamenhofova 440
Endorphin Republic Praha - Waltrovka, Waltrovka, Kačírkova 4

Těším se na Vaše odpovědi!

Jirka

Zaměstnanecké výhody, benefity

štědré zaměstnanecké slevy, možnost zdarma testování kol / lyží, firemní akce, vzdělávání

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Začátečník (A2)

Počet let praxe

1

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme území, země zaslíbená, teritorium a základna pro všechny, kdo dávají sportu i životu maximum a vždy jsou připraveni posunout své hranice. Tam, kde stříkají endorphiny smíchané s potem, tam kde vznikají ty nejsilnější zážitky a pocity svobody i štěstí, tam jsme my.

V Endorphin Republic děláme vše pro to, abyste si své další dobrodružství na kole, při běhu, zdolávání horských vrcholů nebo sjezdu čerstvým prašanem užili naplno. Na našich 4 kamenných prodejnách i na e-shopu máme nachystané špičkové vybavení, které vám umožní dostat se dál.

Každou sezónu pečlivě vybíráme po celém světě technologicky nejvyspělejší značky, které pak dovážíme do ČR. Už 15 let jsme například exkluzivním distributorem SCOTT, této značce proto opravdu rozumíme.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 3891479  Dátum zverejnenia: 12.3.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 28 000 Kč/měsíc