Packaging Specialist

Engia s.r.o.

Miesto práce
Mladá Boleslav, Česko
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
asap
Mzdové podmienky (brutto)
od 3500 Eur, podľa skúseností + benefity

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Kandidát by mal byť schopný viesť proces:

• Odsúhlasenie návrhov konceptov v rámci závodu (LOG + QS + ASSY + ENG)
• Distribúcia návrhov na dodávateľov komponentov
• Validáca resp. feedback od dodávateľov
• Rozposielanie konceptov na vývojárov obalov a získanie cenových ponúk (zabezpečenie prístupu na 3D Data a vedieť ich poslať na výrobcov)
• Pre-design ( 2D alebo 3D) na interné odsúhlasenie (LOG + QS + ASSY + ENG) + odoslanie na dodávateľov dielov.
• Logistická kalkulácia na počet obalov v sérii (Masoud ) + počet obalov na predsériu ( x% zo sériového množstva)
• Výroba prototypov (sú nutné vzorky dielov) LHD, RHD varianty komponentov
• Validácia prototypu u našeho zákazníka / Schválenie vs Pripomienky
• Ak je prototyp OK posiela sa na schválenie dodávateľovi, v prípade ak je prototyp NOK, potreba spracovania analýzy, identifikácia problému a komunikácia s vývojárom obalov.
• Na základe schválených prototypov od dodávateľov tvorba baliacich predpisov a schvalovacie procesy.
• Návrh emergency obalov
• Nákup obalov v korektných kvantitách:
- Predsériové množstvá
- Sériové množstvá

Firemné Auto Audi A3 /aj na súkromné účely/
Firemný laptop
Firemný telefón /aj na súkromné účely/

Informácie o výberovom konaní

Pošlite nám prosím svoj životopis.
Kandidáti spĺňajúci kritéria budú kontaktovaný do 3 pracovných dní od odoslania svojho CV.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Automotive, Logistika

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Počet rokov praxe

3

+ Samostatnosť
+ Schopnosť dodržať projektové míľniky

Spoločnosť Engia s.r.o., spolu so svojimi európskymi divíziami pôsobí na trhu od roku 2004. Od začiatku sa etablovala medzi najznámejšími OEM pre ktorých dodávame služby a riešenia na mieru. Naše služby smerujú do vývojových centier OEM ako aj do projektových, respektíve sériových častí výroby.

Naša spoločnosť združuje vysoko-odborných expertov. Ich špecializáciou sú najmä
-Automobilová kvalita (SQA, CQA, PQL, Inžinier kvality, Internal Quality Auditor),
-PPAP inžinieri
-Rezidentní inžinieri,
-FMEA inžinieri,
-CAD inžinieri a Komponent inžinieri,
-Projektoví lídri a Manažéri
-Krízoví manažéri
...a mnohí ďalší odborníci a špecialisti do automobilového priemyslu.

Naším klientom ponúkame rozmerové analýzy prostredníctvom prenosných a stacionárnych 3D skenerov a CMM prístrojov - sesterská spoločnosť www.3dtec.sk

Naši klienti, ktorým dodávame služby s pridanou hodnotou sú známe slovenské spoločnosti ako aj medzinárodne koncerny a vývojové centrá automobilového priemyslu.

Politikou našej spoločnosti vo vzťahu k našim zamestnancom je jednoznačne to, aby náš zamestnanec bol v našej spoločnosti šťastný. Iba tak, vie preniesť svoju subjektívnu spokojnosť prostredníctvom svojej vynikajúcej práce na nášho klienta.

www.engia.sk
www.3dtec.sk
ID: 3605823  Dátum zverejnenia: 21.2.2019  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: od 3500 Eur, podľa skúseností + benefity