Projektový manažér ADZ pre Českú Republiku

Enterworks, s.r.o.

Místo práce
Praha, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Termín nástupu
asap
Mzdové podmínky (brutto)
65 500 Kč/měsíc- Základná výška mzdy závisí od seniority kandidáta

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

- znalosť platnej legislatívy v Českej republike týkajúcej sa činnosti a procesov ADZ v procese riadenia a dočasného prideľovania ľudských zdrojov
- zodpovednosť za riadenie prideleného projektu; vedenie prideleného projektu, výber, nasadenie a vyslanie zamestnancov
- stanovovanie cieľov a spracúvanie harmonogramu prác
- koordinácia členov projektového tímu, plánovanie a rozdeľovanie práce medzi jednotlivých členov tímu, starostlivosť, koordinácia a zodpovednosť za pridelených zamestnancov
- administratívne činnosti spojené s nástupom a dočasným pridelením zamestnancov na projekt, kontrola pracovníkov, kontrola dochádzky, príprava mzdových podkladov
- sledovanie dodržiavania harmonogramu prác a rozpočtu
- hodnotenie a prezentácia výsledkov a riadenie súvisiacich rizík
- realizácia obchodných rokovaní, komunikácia so zástupcami zamestnávateľa, užívateľského zamestnávateľa a kontaktnými osobami obchodného partnera
- realizácia dokumentácie súvisiacej s cezhraničnou spoluprácou; dodržiavanie legislatívnych požiadaviek EU a komunikácia s príslušnými úradmi
- zodpovednosť za dodržiavanie požiadaviek, procesov a predpisov užívateľského zamestnávateľa, zodpovednosť za dodržiavanie legislatívy štátu užívateľského zamestnávateľa
- plnenie súvisiacich úloh podľa pokynov nadriadeného pracovníka
- a ďalšie

Zaměstnanecké výhody, benefity

- služobné vozidlo s možnosťou využitia aj na súkromné účely
- služobný telefón, notebook
- pružný pracovný čas

Informace o náboru

Vyhradzujeme si právo kontaktovať len uchádzačov, ktorí zodpovedajú všetkým kritériám pre obsadenie pracovnej pozície s adekvátnou praxou. Za pochopenie ďakujeme.

Společnost, pro kterou je pozice obsazována

Automobilový průmysl, výroba dopravních prostředků

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

nástavbové/vyšší odborné vzdělání
vysokoškolské I. stupně

Vzdělání v oboru

Ekonomické vedy, Marketing a komunikácia alebo Riadenie ľudských zdrojov

Český jazyk - Expert (C2) a Anglický jazyk - Středně pokročilý (B2)

Ostatní znalosti

Microsoft Office - Pokročilý

Řidičský průkaz

B

Praxe na pozici/v oblasti

Projektový manažér, HR manažér alebo Obchodný manažér,

Počet let praxe

2

Osobnostní předpoklady a dovednosti

- komunikatívnosť, príjemné a slušné vystupovanie
- samostatnosť pri riešení úloh
- flexibilita
- riadenie ľudí
- pozitívne myslenie
- precíznosť a dôslednosť

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Agentúra dočasného zamestnávania
ID: 3997966  Dátum zverejnenia: 10.11.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 65 500 Kč/měsíc