Reagujte bez životopisu

Office account konzultant /Bez Praxe/pro Absolventy/až 45.000 czk/m

EPICIOUS s.r.o.

Místo práce
Hvězdova, Praha 4-Nusle, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 45 000 Kč/měsícFIX - HPP, DPP nebo IČO

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Popis pracovní nabídky:

- Komunikaci se stávajícími a potenciálními klienty (kontakt klienta po jeho vlastní registraci na webu společnosti + jeho následná podpora)
- Nebudete se bát pracovat samostatně i v týmu
- Komunikovat s klienty firmy - hlavně po telefonu a e-mailu, ale občas i osobně v sídle společnosti
- Reporting a zpětnou vazbu manažerovi týmu

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme:

- Fixní plat - HPP, DPČ, DPP nebo IČO, dle dohody s kandidátem
- Provizní plat
- Bonusy (finanční/hmotné)
- Intenzivní vzdělávání
- Stáže a když projevíš zájem můžeš pracovat v zahraničí
- Veškeré zázemí/hezké a moderné kanceláře (nejkrásnější výhled v Praze)

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2)

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Hledáme komunikativní lidi, kteří mají rádi výzvu a chtějí od života víc, něž být ohodnoceni průměrnou mzdou.

- min ukončené SOU/ SŠ vzdělání (výuční list, maturita)
- dobré komunikační dovednosti - perfektní češtinu nebo slovenštinu
- flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme marketingová společnost, která se zabývá online marketingem a investičními službami skrz naší platformy.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4005260  Dátum zverejnenia: 27.11.2020  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc