Reagujte bez životopisu

Obchodní specialista/ka - junior ( i bez předchozí praxe, HPP, Ihned)

EPICIOUS s.r.o.

Místo práce
Praha 4, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek, na dohodu (brigády), živnost
Mzdové podmínky (brutto)
30 000 - 36 000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Do našeho mladého týmu hledáme další osobnost!

Chceš pracovat pro jednu z největších společnosti ve střední Evropě.
Hledáme komunikativní a společenských lidí, kteří mají rádi výzvy a chtějí od života víc, než jen být ohodnocen průměrným platem.
Náš tým tvoří mladí a přátelský kolektiv, minimálně 2 krát ročně uděláme firemní akci kde se lépe poznáme.

Náplň práce

Technická podpora pro naše nové a stálé klienty
Administrativa, verbální kontakt, e-mailová komunikace nebo osobní schůzky
Vyhledávaní na webových portálech, nejnovější informace co se "uděje ve světě"
Používaní sociálních médií
Programy MS office a taky CRM systém naší společnosti
Monitorování a řešení technických problémů, support
Online marketing

Zaměstnanecké výhody, benefity

Nabízíme

• Fixní ohodnocení od 30.000 czk/m. (HPP)
• Provizní ohodnocení
• Soutěže o bonusy (iPhone, MacBook, el.skútr.)
• Multisport karta
• Neomezená dovolená
• Flexibilní časové možnosti, zkrácená pracovní doba v pátek

Informace o náboru

Jiná sdělení:

Pozice je vhodná pro absolventy, studenty nebo mladí lidé, kteří jsou ve věku od 18 do 30.
Můžeš od nás očekávat obratem reakci na pozvání k nám :)
Nástup možný ihned!

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou
nástavbové/vyšší odborné vzdělání
student vysoké školy
vysokoškolské I. stupně
vysokoškolské II. stupně
postgraduální

Jazykové znalosti

Český jazyk - Expert (C2) nebo Slovenský jazyk - Expert (C2) nebo Španělský jazyk - Úplný začátečník (A1)

Ostatní znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
CRM (Customer Relationship Management) - Úplný začátečník

Pozice je vhodná pro absolventa

Ano

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Vaše CV by mohlo obsahovat:

Min. uživatelskou znalost práce na PC
Čistý rejstřík
Znalost ČJ (komunikatívní úroveň)
Schopnost týmové spolupráce
Pečlivost, zodpovědnost
Komunikativnost

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme marketingová společnost, která se zabývá online marketingem a investičními službami skrz naší platformy.

Počet zaměstnanců

50-99 zaměstnanců
ID: 4202225  Dátum zverejnenia: 12.11.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 30 000 Kč/měsíc