Skvelá ponuka práce z domova - telefónny konzultant!

ePojisteni.cz s.r.o.

Místo práce
Práce z domu
Druh pracovního poměru
plný úvazek
Mzdové podmínky (brutto)
700 - 1500 EUR

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Patríme do skupiny NetBrokers Holding, ktorá spája technologických expertov a profesionálov. Sme najväčším a najvýznamnejším poskytovateľom online poistenia na Slovensku a v Českej Republike. Spravujeme slovenský portál www.rychlepoistenie.sk a www.superpoistenie.sk! Tieto internetové portály prinášajú kompletné ponuky pre autopoistenie na slovenskom trhu. Chceš pracovať pre technologického leadera v oblasti online poistenia? Tak neváhaj a pošli svoj životopis.

A ako to u nás funguje?

Naši klienti si spočítajú poistenie na webových stránkach a my im následne poradíme, ktorú z ponúk využiť a ako ušetriť. Naši predajci nevolajú na studené kontakty, nepredávajú finančné deriváty alebo sady hrncov. Klientov kontaktujú na základe ich prejaveného záujmu či žiadosti o telefonický kontakt! Túto službu hodnotí viac ako 95% klientov ako vynikajúcu. A my Ti teraz ponúkame skvelú prácu, a to priamo z pohodlia Tvojho domova. Stačí poslať životopis a počkať, až sa s Tebou spojíme.

NÁPLŇ PRÁCE:
*Telefonická komunikácia s klientmi, ktorí už sami prejavili záujem o naše produkty (nejedná sa o volanie na studené kontakty. Voláme iba klientom, ktorí si na internetových stránkach spravili cenovú kalkuláciu na povinné zmluvné poistenie a havarijné poistenie)
*Analýza potrieb zákazníka, poskytovanie aktuálnych informácii
*Doporučenie vhodných produktov, cenová kalkulácia, uzatváranie zmlúv
*Administratíva spojená s hovormi a požiadavkami zákazníkov

Zaměstnanecké výhody, benefity

*Prácu na hlavný pracovný pomer (budeš mať nárok aj na dovolenku)
*Skvelé finančné ohodnotenie (kombinácia fixnej a variabilnej zložky mzdy) - výsledky až 1 500 EUR
*Vzdelávanie a ďaľší rozvoj odborných schopností a znalostí (máme jednu z najlepších vzdelávacích akadémii, ktorá Ťa za niekoľko pár mesiacov zásadne posunie v oblasti komunikácie a predaja - čo sú schopnosti, ktoré oceníš nie len v práci, ale aj v bežnom živote)
*Nielenže Ti zaistíme kvalitné zaškolenie, ktoré je plne hradené našou firmou, ale aj čas, ktorý stráviš na školení, sa Ti bude započívať do pracovnej doby
*Hradené ubytovanie, ktoré Ti poskytneme, keď sa budeš zúčastňovať školenia, ktoré prebieha v kanceláriach priamo v Prahe
*Samostatnú a zodpovednú prácu z pohodlia Tvojho domova
*Stabilitu a istotu
*Príležitosť pracovať pre najväčší porovnávač poistení!

Požadavky na zaměstnance

Pozici vyhovují uchazeči se vzděláním

středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

POŽADUJEME:

*Perfektnú znalosť slovenského jazyka (slovom aj písmom)
*Prax ako operátor call centra alebo poisťovací/finančný poradca je však podmienkou
*Skúsenosti z predaja minimálne 2 roky
*Podmienkou je kvalitné internetové pripojenie a vlastný počítač alebo laptop s prehliadačom Chrome a monitor s rozlíšením FullHD alebo s vyšším rozlíšením
*Podmienkou je denne odpracovaná pracovná doba vo výške 8 hodín. Pevná pracovná doba je Po - Pia od 8:20 hod do 9:20 hod, voliteľná pracovná doba je od 9:20 hod do 19 hod.
*Uživateľská práca na počítači
*Skvelé komunikačné schopnosti
*Časová flexibilita

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Jsme součástí skupiny NetBrokers Holding, která spojuje technologické experty a profesionály. Společnost ePojisteni.cz, působící na českém trhu od roku 2008, sídlí v moderních kancelářských prostorech v Karlíně.

Počet zaměstnanců

200-249 zaměstnanců
ID: 3511617  Dátum zverejnenia: 9.10.2018  Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 700 - 1500 EUR