Reagujte bez životopisu

Obchodník až 75000Kč

Erdoe.com s.r.o.

Místo práce
Praha 10, Česko
Druh pracovního poměru
plný úvazek, zkrácený úvazek
Termín nástupu
ihned
Mzdové podmínky (brutto)
25 000 - 75 000 Kč/měsícfixní plat + podíl z dosaženého obratu

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Máš chuť dělat věci pořádně ?
Nenecháváš věci v polovině cesty ?
Pracuješ na sobě a chceš za to dostat zaplaceno?
Hledáme parťáka do malého týmu obchodních specialistů .
Zkušené uvítáme, nezkušené to naučíme .
Zkušenosti nejsou podmínkou (alespoň se nemusí řešit špatné návyky)
Důležitá je chuť pracovat a vydělávat .

Zaměstnanecké výhody, benefity

Po zapracování je průměrný plat ve firmě 56 654 Kč.(fixní část + podíl na dosaženém obratu). Možné i jako částečný úvazek.

pracovní doba Po-Pá , 9-18h , volné víkendy
zázemí mezinárodní firmy (možnost zahraničních stáží)
firmou hrazená dovolená

Informace o náboru

zašlete nám svoje CV nebo nás kontaktujte na tel.722 327 283

Požadavky na zaměstnance

základní vzdělání
středoškolské bez maturity

Osobnostní předpoklady a dovednosti

komunikativnost
spolehlivost
prozákaznický přístup

Inzerující společnost

Stručná charakteristika společnosti

Díky zkušenostem z mezinárodního prostředí a díky našemu týmu expertů vyhodnotíme nejlepší oblasti a prostředí, kde najít Vaše nové zákazníky. Pomůžeme Vám vybrat správný komunikační kanál, nastavíme odpovídající marketingové kampaně a podle výsledků je optimalizujeme pro co největší úspěšnost
ID: 4200315  Dátum zverejnenia: 10.11.2021  Spodná hranica mzdy (brutto): 25 000 Kč/měsíc