Technik it

ERT AUTOMOTIVE BOHEMIA, s.r.o. (MPSV)

Místo práce
U Vodárny 1506, 397 01 Písek, Okres Písek
plný úvazek
Termín nástupu
2016-10-06
Mzdové podmínky (brutto)
25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Technici provozu informačních a komunikačních technologií (3511)

Pracoviště a kontakty

Firma:ERT AUTOMOTIVE BOHEMIA, s.r.o., IČ 26088703
Pracoviště:U Vodárny 1506, Budějovické Předměstí, 397 01 Písek 1

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:ÚSO s maturitou (bez vyučení)
Pracovní poměr:od 2016-10-06
Mzdové rozpětí:od 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol
Osoby se zdravotním postižením (OZP)

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
- min. SŠ vzdělání
- Znalost práce v programech Corel Draw, Autocad, Catia-výhodou
- Umět číst a orientovat se ve výkresech
- Velmi pokročilá znalost Microsoft Office
- Logické myšlení a ochota učit se novým věcem, časová flexibilita

Náplň práce:
- Zpracovávání dat od zákazníků ve formátu Dxf, Step, Iges, Catpart atd.
- Vytváření výkresů včetně tolerancí
- Zavádění nových střihů a poloh do výroby
- Spolupráce na nových projektech
- Vytváření zákaznických štítků
- Údržba firemního HW

Nabízíme: zajímavou a nestereotypní práci v perspektivním oboru, prostor pro vlastní iniciativu, další osobností růst a vzdělávání formou jazykových kurzů či školení, příspěvek na stravování, příspěvek na dopravu, příspěvek na penzijní pojištění, příspěvek na dovolenou

Poslední změna:2016-10-06, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Písek

číslo volného místa: 11534980720

Požadavky na zaměstnance

středoškolské s maturitou
ID: 2753540  Dátum zverejnenia: 6.10.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 25000 Kč/měsíc