Technik kvality

Etampa Metra a.s. (MPSV)

Místo práce
Pražská 2521, 678 01 Blansko, Okres Blansko
plný úvazek
Termín nástupu
2016-09-16
Mzdové podmínky (brutto)
18000 - 25000 Kč/měsíc

Informace o pracovním místě

Náplň práce, pravomoci a zodpovědnosti

Strojírenští technici kontroly kvality, laboranti (31155)

Pracoviště a kontakty

Firma:Etampa Metra a.s., IČ 04171900
Pracoviště:Pražská č.p. 2521/7, 678 01 Blansko

Vlastnosti volného místa

Směnnost:Jednosměnný provoz
Pracovní úvazek:
Minimální stupeň vzdelání:Střední odborné (vyučen)
Pracovní poměr:od 2016-09-16
Mzdové rozpětí:od 18000 do 25000 Kč
Vhodné pro:Absolventy středních škol

Informace o náboru

Poznámka k volnému místu:Požadavky:
-SOU/SŠ/VŠ vzdělání technického směru (nejlépe strojní, se zaměřením na kvalitu)
-Praxe v oblasti kontroly min. 1 rok , ideálně ve strojírenství, v automotive výhodou
-čtení strojírenské technické dokumentace
-znalost práce v normě ISO/TS16949 výhodou
-znalost některého z nástrojů např., PPAP, FMEA, SPC, MSA výhodou
-komunikativní znalost Aj nebo Nj výhodou
-znalost MS Office
-ŘP: B – služební cesty
Pracovní náplň
- Spolupráce při stanovování měřících metod a vypracovávání měřících postupů
- Měření výrobků a kontrola výrobních procesů podle technické dokumentace
- Tvorba měrových protokolů a dokumentace
- Provádění analýz vadných dílů
- účast při řešení a odstraňování chyb včetně analýzy slabých míst
- účast na auditech výrobku a procesu a auditech zákazníků
- spolupráce při procesu vzniku nových výrobků
- spoluúčast na uvolnění sériové výroby
- aplikace metod APQP pro plánování jakosti a PPAP pro schvalování produktů ve výrobě
- realizace interních i externích auditů kvality
- podílení se na realizaci 8D reportů při zákaznických reklamacích
Nabízíme:
-stabilní práci v zavedené firmě
-čisté prostředí a férový přístup
-příspěvek na penzijní pojištění
-podnikové stravování
-nástupní mzda dohodou

Poslední změna:2016-09-17, ÚP ČR - kontaktní pracoviště Blansko

číslo volného místa: 11250050786

Požadavky na zaměstnance

středoškolské bez maturity
středoškolské s maturitou

Osobnostní předpoklady a dovednosti

Požadované dovednosti:Práce s PC - jiné, Office
Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
ID: 2733705  Dátum zverejnenia: 23.9.2016  Pracovná ponuka je prevzatá z inej stránky alebo zdroja. Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny: 18000 - 25000 Kč/měsíc